iMagazine

Aktualizacja iPhoto 9.3.1

13/07/2012, 09:30 · · · 2

W systemowych Uaktualnieniach znajdziecie najnowszą wersję iPhoto 9.3.1. Paczka ma ponad 630MB i w związku z jej wielkością wprowadza chyba znacznie więcej poprawek, niż te, które są wylistowane.

Nowości w wersji 9.3.1:

• rozwiązano problem występujący podczas przenoszenia albumów z Galerii MobileMe, który może powodować przeniesienie zdjęć z ich oryginalnych wydarzeń do nowego wydarzenia o nazwie „From MobileMe”;

• naprawiono problem, który w sporadycznych przypadkach mógł powodować zawieszenie programu iPhoto podczas uaktualnienia bibliotek.


Dominik Łada

MacUser od 2001 roku, fanatyk sprzętu z nadgryzionym jabłkiem, poza tym ma świra na punkcie fotografii, dobrej kuchni, swojej żony oraz synów - Franka i Leona. Współzałożyciel i "rednacz" iMagazine - @dominiklada


Dodaj komentarz

SSebastian napisał(a):

Przez AppStore uaktualnienie ma tylko 43 MB

Dominik Łada napisał(a):

A to dziwne…ciekawe zatem w takim razie co ja mam a czego nie mam. Dzięki za info.

Dbamy o Twoją prywatność

Od dnia 25 maja 2018 r. dostosowujemy naszą działalność do nowego Rozporządzenia Unii Europejskiej o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności, aby udzielić Ci bardziej szczegółowych informacji, w jaki sposób iMagazine.pl chroni twoją prywatność, oraz w jaki sposób możesz korzystać ze swoich praw odnośnie danych osobowych.

Kliknij w poniższy link, aby zapoznać się z zaktualizowaną Polityką Prywatności.

Dziękujemy, że jesteś z nami,
redakcja iMagazine

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ OK