iMagazine

InDesign ma problem z najnowszymi Macbookami Pro

13/07/2012, 09:57 · · · 2

Okazuje się, że najnowsze Macbooki Pro z procesorami z rodziny Ivy Bridge mają problem z oprogramowaniem Adobe InDesign CS5 i CS6. InDesign zawiesza się na najnowszych Macbookach z systemem 10.7.4.

Podobno rozwiązaniem jest zainstalowanie wcześniejszej wersji systemu. Problem w tym, że najnowsze Macbooki Pro sprzedawane są z najnowszą wersją systemu, właśnie 10.7.4.

Problem występuje gdy chcemy skasować stronę z projektu lub gdy tworzymy pakiet. InDesign zawiesza się i wyświetla puste okno z komunikatem „Warning”.

Ciekawe czy problem jest rozwiązany na 10.8? Jeśli ktoś z Was ma nowego Macbooka Pro („stary” lub Retina) i ma zainstalowanego na nim Mountain Liona i Adobe CS 5 lub CS 6, to prosimy bardzo dajcie znać czy problem dalej występuje.

Źródło: AppleInsider


Dominik Łada

MacUser od 2001 roku, fanatyk sprzętu z nadgryzionym jabłkiem, poza tym ma świra na punkcie fotografii, dobrej kuchni, swojej żony oraz synów - Franka i Leona. Współzałożyciel i "rednacz" iMagazine - @dominiklada


Dodaj komentarz

Mariusz Ostrowski napisał(a):

„InDesign ma problem z najnowszymi Macbookami Pro”

„… najnowsze Macbooki Pro z procesorami z rodziny Ivy Bridge mają problem z oprogramowaniem Adobe InDesign …”

no to kto w kóncu z kim ;)

massmix napisał(a):

Do końca nie wiadomo kto z kim ma problem. Czy apple z adobe czy na odwrót. Niestety dojdzie do tego ze studia graficzne będą pracować tylko na PCetach z windowsem. System Lion Mountain na pewno nie będzie się dobrze sprawował w pracy już z Lionem są problemy. Szkoda że to idzie w złą stronę…

Dbamy o Twoją prywatność

Od dnia 25 maja 2018 r. dostosowujemy naszą działalność do nowego Rozporządzenia Unii Europejskiej o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności, aby udzielić Ci bardziej szczegółowych informacji, w jaki sposób iMagazine.pl chroni twoją prywatność, oraz w jaki sposób możesz korzystać ze swoich praw odnośnie danych osobowych.

Kliknij w poniższy link, aby zapoznać się z zaktualizowaną Polityką Prywatności.

Dziękujemy, że jesteś z nami,
redakcja iMagazine

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ OK