iMagazine

Serwis i kawiarnia – czyli MacLife Cafe

18/07/2012, 23:34 · · · 4


W lipcu 2012 roku MacLife uruchomił kolejny pionierski projekt – połączenie punktu serwisowego i sprzedażowego z kawiarnią. To wyjątkowe miejsce i atmosfera, w którym spotkasz i porozmawiasz z ludźmi, którzy tak jak i Ty używają sprzętu firmy Apple. Całość znajduje się przy ul. Puławskiej 31 w Warszawie, niedaleko Europlexu.

Dodatkowo, w MacLife Cafe organizowane będą branżowe imprezy okolicznościowe oraz spotkania z odbywającymi się na żywo transmisjami z konferencji Apple.

Jeśli będziesz miał pytania odnośnie oprogramowania lub potrzebował szybko naprawić komputer Mac, iPhona, iPada lub iPoda możesz uzyskać przyjazną i fachową poradę u Mistrza w salonie MacLife Cafe. Specjalnie przeszkoleni pracownicy, będący naszymi serwisantami mają dużą wiedzę o produktach firmy Apple i mogą odpowiedzieć na wszystkie pytania techniczne. Rezerwacji terminu można dokonać pod adresem cafe.maclife.pl.


Norbert Cała

Jedno słowo - Geek. Prowadzący blog http://ipod.info.pl oraz zastępca redaktora naczelnego @imagazinepl.

norbertcala

Dodaj komentarz

macnow napisał(a):

MacLife Genius… 3in1… Sprzedawca, Serwisant, Barista… ;)

tomasz barwinski napisał(a):

Być może jest to najlepszy serwis ale na pewno pakować nie umieją – wysłana do mnie czwórka doszła rozbita i nie działająca – zapakowana w cieniutkie pudełko a tel. w środku „latał” – folia bąbelkowa tylko z jednej strony blokowała iphona. Żenada. Reklamacja zgłoszona w dhl, maclife nie ma nic do zrobienia w tej materii, oni są w porządku. Teraz czekam na decyzję
( termin 30 dni ), szczerze wątpię abym odzyskał działający tel ( nawet po naprawie był już uderzony to co jeszcze może w nim paść ?) – po prostu zniszczyli mi telefon. Nie jestem celebrytą, których obsługują z większą atencją.

Biacho napisał(a):

Hmm… fajna inicjatywa. Może darmowa kawka dla developerów chcących popracować nad swoim kodem u nich w lokalu ? ;]

Dbamy o Twoją prywatność

Od dnia 25 maja 2018 r. dostosowujemy naszą działalność do nowego Rozporządzenia Unii Europejskiej o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności, aby udzielić Ci bardziej szczegółowych informacji, w jaki sposób iMagazine.pl chroni twoją prywatność, oraz w jaki sposób możesz korzystać ze swoich praw odnośnie danych osobowych.

Kliknij w poniższy link, aby zapoznać się z zaktualizowaną Polityką Prywatności.

Dziękujemy, że jesteś z nami,
redakcja iMagazine

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ OK