Mastodon
Zdjęcie okładkowe wpisu iMagazine 7-8/2012 – Nowy Macbook Pro z ekranem Retina, iPhone 4S w Play

iMagazine 7-8/2012 – Nowy Macbook Pro z ekranem Retina, iPhone 4S w Play

42
Dodane: 12 lat temu

Wakacje rozkręciły się na dobre. Pogoda nas nie rozpieszcza, zatem tym bardziej zachęcam do lektury wakacyjnego iMagazine.

Jak zwykle serwujemy Wam dużo ciekawych artykułów. Na pierwszy ogień proponuję wywiad z Marcinem Gruszką, rzecznikiem sieci Play, która jako trzecia w Polsce stała się oficjalnym partnerem Apple i wprowadziła do oferty iPhone’y. Marcin uchyla rąbka tajemnicy i opowiada, jak do tego doszło.

Najważniejszym sprzętem, jaki Wam pokazujemy w tym wydaniu, jest bez wątpienia nowy Macbook Pro z ekranem Retina. Poczytacie też o nowym Airport ExpressiPad Smart Case – nowościach zaprezentowanych w trakcie czerwcowego WWDC2012, które dopiero niedawno trafiły do sprzedaży. Poza nowościami od Apple, jest też cała masa innych fantastycznych produktów, które na pewno przydadzą się Wam w czasie wakacji – OlloClip, przenośny router TP-Link Portable, słuchawki Jays i Etymonic i wiele innych.

Nie zabraknie oczywiście też ciekawego oprogramowania! W pierwszej kolejności zapoznacie się z  nowym systemem OSX 10.8 Mountain Lion, Desktop Curtain 3, Chrome dla iOS czy Kaspersky Security for Mac.

Zatem zapraszam do lektury i do  uczestnictwa w świetnym, wakacyjnym konkursie, w którym będziecie mogli wygrać słuchawki Etymonic.

Aha i jeszcze jedna ważna sprawa – oficjalnym partnerem iMagazine w czasie wakacji jest sieć Play!


Zachęcamy wszystkich czytelników do pobrania naszej aplikacji z App Store lub Google Play.

pobierz

Kliknij aby pobrać najnowsze wydanie iMagazine. Zapisz się do naszego newslettera - co miesiąc dostaniesz link do pobrania najnowszego numeru.

Zachęcamy wszystkich użytkowników iPadów i iPhonów do pobrania naszej aplikacji z App Store. Użytkowników Androida zapraszamy do Google Play Store.

Dominik Łada

MacUser od 2001 roku, rowery, fotografia i dobra kuchnia. Redaktor naczelny iMagazine - @dominiklada

Zapraszamy do dalszej dyskusji na Mastodonie lub Twitterze .

Komentarze: 42

Dostałeś maila potwierdzającego? Sprawdź spam. W razie problemów pisz na redakcja małpa imagazine kropka pl i podaj maila na jaki się rejestrowałeś.

źle mnie rozumiecie – tj mówię iż: “co wydanie imagazine muszę się zapiswyać na newsletter – jakby mnie nie zapisywało wcale “. Pobrać to ja sobie umiem, ale po jasną cholerę zapisuję się co numer ? tego nie wiem…

Co masz na myśli mówiąc, że wcale Cię nie zapisuje? Jak więc pobierasz? Hmm chyba się naprawdę nie rozumiemy ;)

Biorę to na poczet upałów – bez obrazy ale chyba grzeje…

Ile razy zapisujesz się ciągle na newsletter w tym samym serwisie ? – podejrzewam że wszędzie raz.. – tutaj zawsze by pobrać magazyn muszę się zapisać na newsletter – czy tak trudno zrozumieć głupotę tej czynności ?

Ja też Ciebie nie rozumiem. :)

Napisz proszę na redakcja małpa iMagazine.pl bo tutaj, na FB ani nigdzie indziej Ci nie pomożemy.

Rozumiem o co facetowi chodzi ;). Za każdym razem gdy chce ściągnąc nowy numer zapisuje się do serwisu, bo inaczej nie widzi nigdzie linka ani przycisku “ściągnij”.

Marku system dostarczania każdego numeru działa następująco:

1. Zapisujesz się na newsletter.
2. Po ukazaniu się nowego numeru otrzymujesz na podany mail informację, że możesz pobrać nowy numer.
3. U dołu tego maila masz link do pobierania pliku PDF.
4. Pobierasz.
5. Za miesiąc otrzymujesz na podany adres mailowy kolejnego maila, że jest kolejny numer do pobrania.
6. Wracamy do punktu 3.

Co jest tu niejasne? Dlaczego co miesiąc ponownie się rejestrujesz? Po co to robisz?

Nie możemy Ci pomóc skoro nie piszesz z prośbą o pomoc nie podając swoich danych. Think about it.

A nie było by prościej po prostu wysyłać newsletter z linkiem dopiero wtedy jak numer będzie już w aplikacji? Wtedy nikt by nie marudził :P

w sumie co racja to racje, wszystkim się nie dogodzi :)