iMagazine

Zegarkofony – polskie aplikacje w App Store

01/09/2012, 09:41 · · · 3

Dział Rozwoju Aplikacji Mobilnych firmy iSource przygotował kolejną aplikację na iPhone, iPad i iPod touch. Tym razem są toZegarkofony.

18 czerwca 2012 roku informowaliśmy o wprowadzeniu przez iSource do sprzedaży nowatorskich produktów – telefonów w zegarku. Produkty te, dedykowane są dla osób mobilnych, ceniących rzeczy ułatwiające życie. Słychać je dobrze, bez potrzeby przykładania zegarka do ucha. Świetnie spisują się we współpracy z zestawami słuchawkowymi BT. Ale i bez nich są wystarczająco głośne i wyraźne, by dobrze służyć np. podczas prowadzenia samochodu. Są też wtedy wygodniejsze i bezpieczniejsze, niż zwykłe telefony. Poza tym dobrze sprawdzą się na dowolnej wędrówce, albo… dowolnej imprezie. Ba, wtedy dopiero każdy doceni, że zegarkofon Burg oznacza jedną mniej rzecz do pilnowania. No i nie wypycha kieszeni nawet najbardziej dopasowanych spodni.

Teraz zapraszamy do zapoznania się z aktualną ofertą zegarkofonów BURG w formie aplikacji na iPhone/iPad. Aplikacja ta umożliwia przegląd wszystkich modeli zegarkofonów, ich podstawowych cech oraz wersji kolorystycznych. Przejrzysty układ strony oraz możliwość wyświetlenia zdjęcia całego produktu w wybranej wersji ułatwiają dokonanie właściwego wyboru spośród 58 dostępnych modeli.

Na każdej stronie znajduje się też odwołanie do witryny www.burgcc.pl, w której można znaleźć adresy sklepów sprzedających zegarkofony.

Aplikacja jest przeznaczona dla iPhone 3GS, iPhone 4, iPhone 4S, iPod touch (3. gen.), iPod touch (4. gen.) i iPad. Wymagany jest system iOS 5.0 lub nowsza wersja.

Bezpłatna aplikacja Zegarkofony jest dostępna w Apple iTunes App Store.

Przypominamy, że zbieramy informacje o polskich wydawcach oraz developerach i ich aplikacjach dostępnych App Store i Mac App Store. Przysyłajcie swoje zgłoszenia wg wytycznych, które opisaliśmy w tym wpisie.

3

Dominik Łada

MacUser od 2001 roku, fanatyk sprzętu z nadgryzionym jabłkiem, poza tym ma świra na punkcie fotografii i dobrej kuchni. Współzałożyciel i "rednacz" iMagazine - @dominiklada


3
Dodaj komentarz

avatar
1 Comment threads
2 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
Dominik Ładasedziu Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
sedziu
Gość
sedziu

Dodać należałoby do tytułu słówko „Reklama”.

Dominik Łada
Gość

w tym dziale wszystkie pokazywane aplikacje są „reklamami”…każdy polski developer ma prawo podesłać swoje zgłoszenie i je opublikujemy.

sedziu
Gość
sedziu

W takim razie ok. Nie wiedziałem, że jest jakiś taki dział.