iMagazine

Keynote Apple z prezentacją iPhone’a 6G oficjalnie 12 września

04/09/2012, 18:11 · · · 8

Serwis The Verge ogłosił właśnie, że do ich skrzynki mailowej wpadło zaproszenie na event Apple. Data: 12 września. Miejsce: Yerba Buena Center for the Arts, czyli tam, gdzie oglądamy premiery nowych produktów. Oczywiście, nie ma potwierdzenia co nowego zobaczymy tam. Najpewniej będzie to nowy, 4-calowy iPhone z odświeżonym designem, wyposażony w procesor Apple A6. Jest spora szansa na odswieżone iPody, bardzo mało prawdopodobna jest prezentacja małego iPada mini.

Zaproszenie wygląda tak:

Praktycznie sama „12”, jednak na podłogę rzuca cień w kształcie cyfry „5”. Czyżby nowy iPhone jednak nazywał się iPhone 5? A może chodzi o 5 nowych produktów? Dowiemy się prawdy już za 8 dni.

iPhone następnej generacji do sklepów w Stanach ma trafić 21 września. Polska premiera najprawdopodobniej odbędzie się 28 września.


Michał Zieliński

Star Wars, samochody i Taylor Swift.

mikeyziel

Dodaj komentarz

luk4sek napisał(a):

Ja mam osobiście nadzieję na iMaci:) i że ploty się nie potwierdzą i będzie od razu 27:)

Damian Lewita napisał(a):

Jutro iOS 6 Golden Master?

Behinder napisał(a):

Jedno jest pewne na jakiś czas na blogach skoncza sie nicniewnoszące dywagacje o plotkach a zaczną się narzekania „że czemu nie teraz?” „czemu nie 4 cale?” „a miało być 13” itp

Sebastian Wychodzki napisał(a):

a może 12 przedmiotów ^^? w tym piąty będzie najważniejszy

Filthy_Criminal napisał(a):

na 12 nowych przedmiotów bym nie liczył :) choć zaproszenie ma bardzo wymowną grafikę to obstawiam jednak nowy model telefonu jako główną atrakcję konferencji. Mam tylko nadzieję, że nie wszystkie plotki się potwierdzą co do nadchodzącego iPhone’a.

RSplus napisał(a):

Gdzie będzie można znaleźć link do konferencji Live ?

Dominik Łada napisał(a):

Linka do live zapewne nie będzie, za to śledź naszą stronę – my będziemy robili relację z keynote, link do relacji będzie na naszej stronie głównej

Dbamy o Twoją prywatność

Od dnia 25 maja 2018 r. dostosowujemy naszą działalność do nowego Rozporządzenia Unii Europejskiej o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności, aby udzielić Ci bardziej szczegółowych informacji, w jaki sposób iMagazine.pl chroni twoją prywatność, oraz w jaki sposób możesz korzystać ze swoich praw odnośnie danych osobowych.

Kliknij w poniższy link, aby zapoznać się z zaktualizowaną Polityką Prywatności.

Dziękujemy, że jesteś z nami,
redakcja iMagazine

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ OK