iMagazine

iSource szuka pracowników

06/09/2012, 12:58 · · · 6

Jeśli chcielibyście być promotorami Apple, to mamy informację z iSource, że właśnie takich ludzi poszukują.

Na czym polega praca promotora?

Promotor to osoba zajmująca się sprzedażą produktów Apple w punktach sprzedaży detalicznej. Promotor nie jest zwykłym sprzedawcą. Promotor jest człowiekiem z pasją, który oprócz produktu potrafi zaprezentować jego funkcjonalność oraz sposób wykorzystania w codziennej pracy i zabawie. Działa na pograniczu sprzedaży i marketingu. Prowadzi prezentacje, szkolenia i akcje marketingowe na terenie sklepu.

Kogo szukamy?

Szukamy osób zaangażowanych, nastawionych na wynik i samodzielnych. Cenimy poczucie humoru i kulturę osobistą.

Nie oczekujemy doświadczenia w sprzedaży, ale doświadczenia w pracy z ludźmi. Komunikatywność i umiejętność słuchania jest dla nas priorytetem…

Więcej informacji znajdziecie na stronie iSource.


Dominik Łada

MacUser od 2001 roku, fanatyk sprzętu z nadgryzionym jabłkiem, poza tym ma świra na punkcie fotografii, dobrej kuchni, swojej żony oraz synów - Franka i Leona. Współzałożyciel i "rednacz" iMagazine - @dominiklada


Dodaj komentarz

Behinder napisał(a):

pewnie za 1200 brutto

Wojciech Majchrzak napisał(a):

Powiem Ci, że płaca jest bardzo dobra jak na pracę dla studentów, tyle, że tylko na weekendy, więc jest to raczej praca dodatkowa, ale 1000 zł można zarobić.

Behinder napisał(a):

Kasa kasą ale jakoś miałbym opory by promować Apple pod szyldem iSource – wychodzę też z założenia że zatwardziałym pecetowcom nie ma co promować Apple niestety :(

Wojciech Majchrzak napisał(a):

Praca jest w Saturnach/MM, nikt nie wie pod jakim szyldem.
Z drugą kwestią masz rację, ale to jest taka sama praca jak u resellera. Odpowiadasz na pytania, sprzedajesz. Ja lubię rozmawiać z ludźmi dlaczego Apple. Ta praca nie polega na wciskaniu na siłę sprzętu. Jako student dzienny nic lepszego nie znajdę, a szukam już długo.
Raczej więcej mówić nie powinienem jako zainteresowany.

Behinder napisał(a):

A ja jako bezrobotny nie powinienem wybrzydzać ale..;)

Wojciech Majchrzak napisał(a):

Powiem Ci, że płaca jest bardzo dobra jak na pracę dla studentów, tyle, że tylko na weekendy, więc jest to raczej praca dodatkowa, ale 1000 zł można zarobić.

Dbamy o Twoją prywatność

Od dnia 25 maja 2018 r. dostosowujemy naszą działalność do nowego Rozporządzenia Unii Europejskiej o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności, aby udzielić Ci bardziej szczegółowych informacji, w jaki sposób iMagazine.pl chroni twoją prywatność, oraz w jaki sposób możesz korzystać ze swoich praw odnośnie danych osobowych.

Kliknij w poniższy link, aby zapoznać się z zaktualizowaną Polityką Prywatności.

Dziękujemy, że jesteś z nami,
redakcja iMagazine

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ OK