iMagazine

iWrapper – polskie aplikacje w App Store

06/09/2012, 09:13 · · · 2

Robisz zrzuty ekranu z aplikacji, która chcesz zrecenzować na blogu, dodać na swojej stronie z pozostałymi aplikacjami lub cokolwiek, ale nie chcesz lub nie potrafisz oprawić zrzutu ekranu w programie graficznym.

Dlatego powstał iWrapper.

Na początku wybierasz kolor urządzenia, odbicie na ekranie, odbicie lustrzane urządzenia oraz jeśli zrzut jest orientacji poziomej możesz wybrać z której strony znajdzie się Home Button, następnie wybierasz zrzut i po chwili będzie on zapisany w bibliotece na ostatniej pozycji.

Jeśli wczytasz już wszystkie swoje zrzuty, możesz je przesłać na swój komputer podczas sychronizacji, za pomocą maila, Dropbox’a itp.

Wszystko ogranicza się do kilku kliknięć. Proste.

Nazwa producenta: Tomasz Szulc
kategoria appstore: Utilities
Link: http://itunes.apple.com/pl/app/iwrapper/id549973157?mt=8
Cena: 2,39€ / $2.99

Przypominamy, że zbieramy informacje o polskich wydawcach oraz developerach i ich aplikacjach dostępnych App Store i Mac App Store. Przysyłajcie swoje zgłoszenia wg wytycznych, które opisaliśmy w tym wpisie.


Dominik Łada

MacUser od 2001 roku, fanatyk sprzętu z nadgryzionym jabłkiem, poza tym ma świra na punkcie fotografii, dobrej kuchni, swojej żony oraz synów - Franka i Leona. Współzałożyciel i "rednacz" iMagazine - @dominiklada


Dodaj komentarz

chato.pl napisał(a):

W AppStore właśnie pojawiła się znacznie tańsza (0,79€) alternatywa – PreviewMarker, dla posiadaczy iPhone/iPod’ów => http://static0.blip.pl/user_generated/update_pictures/2769007.jpg

Dbamy o Twoją prywatność

Od dnia 25 maja 2018 r. dostosowujemy naszą działalność do nowego Rozporządzenia Unii Europejskiej o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności, aby udzielić Ci bardziej szczegółowych informacji, w jaki sposób iMagazine.pl chroni twoją prywatność, oraz w jaki sposób możesz korzystać ze swoich praw odnośnie danych osobowych.

Kliknij w poniższy link, aby zapoznać się z zaktualizowaną Polityką Prywatności.

Dziękujemy, że jesteś z nami,
redakcja iMagazine

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ OK