iMagazine

Testujemy pokrowiec Snacase

10/09/2012, 12:33 · · · 4

Niedawno do naszej redakcji trafił pokrowiec dla iPada 2/3 firmy Snacase. Nie jest to jednak kolejny produkt, jak setki innych na rynku.

Pokrowiec jest szczególny z kilku powodów. Po pierwsze jest ręcznie robiony z najwyższej klasy materiałów. Po drugie jest to produkt 100% polski – u nas zaprojektowany i produkowany. Po trzecie ma bardzo elegancki, klasyczny wygląd przypominający mi kultowe notesy Moleskine, którymi posługiwał się np Van Gogh, Picasso czy Hemingway.

Naszą recenzję pióra Sławka Durasiewicza, przeczytacie w zbliżającym się, wrześniowym wydaniu iMagazine.

Póki co zachęcamy do obejrzenia galerii zdjęć i zadawania pytań oraz przekazywania sugestii, które przekażemy producentowi.

Pokrowce możecie kupić przez internet na stronie Snacase.

Będziemy mieli też taki pokrowiec dla Was do rozdania w trakcie naszej relacji z prezentacji nowego iPhona w MacLife Cafe – zapraszamy.


Dominik Łada

MacUser od 2001 roku, fanatyk sprzętu z nadgryzionym jabłkiem, poza tym ma świra na punkcie fotografii, dobrej kuchni, swojej żony oraz synów - Franka i Leona. Współzałożyciel i "rednacz" iMagazine - @dominiklada


Dodaj komentarz

EdiVip napisał(a):

Fajne ale jak dla mnie to brakuje miejsca na długopis/piórko.

Adam napisał(a):

ile waży pokrowiec?

Dominik Łada napisał(a):

Wagi nie mam, ale nie jest ciężki. Drewno jest bambusowe, także lekkie.

Marcin Dmochowski napisał(a):

Bardzo wierna kopia Dodocase ;)

Dbamy o Twoją prywatność

Od dnia 25 maja 2018 r. dostosowujemy naszą działalność do nowego Rozporządzenia Unii Europejskiej o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności, aby udzielić Ci bardziej szczegółowych informacji, w jaki sposób iMagazine.pl chroni twoją prywatność, oraz w jaki sposób możesz korzystać ze swoich praw odnośnie danych osobowych.

Kliknij w poniższy link, aby zapoznać się z zaktualizowaną Polityką Prywatności.

Dziękujemy, że jesteś z nami,
redakcja iMagazine

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ OK