iMagazine

YouTube dla iPhone – na dzień przed premierą iOS 6 bez YouTube’a

11/09/2012, 11:29 · · · 6

Na dzień przed premierą iOS 6, w której Apple usunął aplikację YouTube, która nam towarzyszyła od pierwszego iPhone’a, Google wypuścił własną aplikację do App Store.

Sam program działa bardzo sprawnie i jest zbliżony designem do Google+ dla iOS. Całość jest intuicyjna i działa bardzo szybko. Niestety największą wadą jest fakt, że wersja dla iPada jeszcze nie jest gotowa, chociaż nie dziwię się Google, że śpieszyli się z jej wypuszczeniem. Miłym akcentem jest wbudowana możliwość wyszukiwania głosowego.

YouTube.app jest darmowe i możecie je pobrać tutaj.


Wojtek Pietrusiewicz

Wydawca, fotograf, podróżnik, podcaster – niekoniecznie w tej kolejności. Lubię espresso, mechaniczne zegarki i zwinne samochody. Niedawno rozpocząłem prowadzenie kursów Lightrooma i fotografii na Pikselowe.pl – zapraszam.


Dodaj komentarz

JacekS napisał(a):

Nie ma wersji na iPada, jeśli dobrze widzę…

Moridin napisał(a):

Jeśli dobrze przeczytałeś moje słowa, to dobrze widzisz. :)

JacekS napisał(a):

a faktycznie, nie doczytałem. Rzuciłem się na nową aplikację ;-)

madhunt3r napisał(a):

Możecie coś sprawdzić? Dajcie obojetnie jaki film, share to facebook i działa wam to? Bo mnie przenosi do aplikacji i dalej nic. (iOS5)

eskobana napisał(a):

Nikt po applowskim youtube chyba plakal nie bedzie…

adrian napisał(a):

Tez tak myślałem, ale okazuje sie ze jest to podstawowa aplikacja mojego syna (lat 4). Wpisuje mu np. „Lego police” a On ogląda filmiki z klockami. Podobnie „Cars 2” i jest sporo trailerow i sporo filmów z nagranymi zabawkami. Pózniej siedzi i buduje coś ciekawego z klocków, ja sie pytam skąd pomysł, a On ze z internetu :-)