Mastodon

Zdjęcia z Nadgryzionych Live, autorstwa Tomka Jeruzalem

19
Dodane: 11 lat temu

Zapraszam do obejrzenia wszystkich, które Tomek nam podesłał i wspaniałomyślnie pozwolił opublikować!


fot. Tomek Jeruzalem

Od lewej: Norbert, Dominik i Wojtek.

Redaktor Naczelny – Dominik (samo zdjęcie moje – Tomek pożyczył mi swoją zabawkę na chwilę!).

Norbert się pogubił.

Od lewej: Kuba z MacLife oraz Norbert.

Od lewej: Wojtek, Dominik i Norbert. Trwają przygotowania do transmisji Nadgryzionych Live.

Może kawa? Od lewej: Jan Urbanowicz w towarzystie pięknych Pań z MacLife’a.

Dominik i Norbert próbują rozwiązać jakiś problem.

Dominik bawi się paparazzi, Norbert spogląda dalej, z ja robię głupią minę.

Hmm, co to mi tutaj za mikrofon wystaje?

Dominik prowadzi wywiad z Kubą z MacLife Cafe.

Tutaj już chyba lecimy na żywo.

Dominik zabawiał publiczność swoją błyskotliwą osobowością i wyszukanym żartem.

Chciałbym jeszcze raz skorzystać z okazji i podziękować absolutnie wszystkim, którzy brali dzisiaj udział – publiczności, wszystkim którzy pomagali, a nie pojawili się przed kamerami. Bez Was nie miałoby to sensu! Dzięki!

Wojtek Pietrusiewicz

Wydawca, fotograf, podróżnik, podcaster – niekoniecznie w tej kolejności. Lubię espresso, mechaniczne zegarki, mechaniczne klawiatury i zwinne samochody.

Zapraszamy do dalszej dyskusji na Mastodonie lub Twitterze .

Komentarze: 19

Nie wiem dlaczego mialo by tego brakowac czy jest jakis problem z uaktywnieniem tego na stronie ? To jedna z zasadniczych funkcji ipada przegladamy tekst zdjecia w razie potrzeby je powiekszajac. W rozny sposob przeciez korzystamy z ipada jedząc np obiad trzeba mieć powiększony obraz bo zasadnicze miejsce zajmuje talerz prawda.? Nie kazdy ma tez swietny wzrok, przy dużej ilosci tekstu lepiej go powiększyć i zgasić nieco ekran bo wyraźnie męczy to wzrok, ponadto brak funkcji powiększania powoduje niestandartowe zachowania się programów np we flipboard próba powiększenia tekstu dwukrotnym kliknięciem kończy się zamknięciem strony bo jest to podrzedny gest we fliboard i jeśli powiększenie nie działa to skutkuje to zamknieciem strony. Przy probie powiększenia strony kończy się tym samym. Znam już na pamięć strony które można powiększać bo trzeba uważać żeby nie zamknąć sobie strony. Co jak co ale na macowych stronach powinno to działać na AW wogole nie dziala a na SW tylko gdy trzymasz cały czas stronę palcami. Na mackozer działa to świetnie i domyślnie ładuje się tekst na szerokość kolumny tekstu by po załadowaniu się strony wrócić standartowo do szerokości całej strony więc wydaje mi sie ze jest to niezamierzony efekt. Poprzednio u Was to działało i to najlepiej więc nie rozumiem skąd ten zwrot ? Rozumiem być może reklamy itp czy też jest jakaś trudność w implementacji tego rozwiązania ? Pozdrawiam

Wl

Dnia 17 wrz 2012 o godz. 20:08 Disqus napisał(a):

Akurat nic takiego nie ma i nie może mieć miejsca we Flipboard. Jak przeglądasz stronę w trybie Flipboardowym, czyli wyciągnięty tekst ze strony, ale bez otwierania samego WWW, to podwójne pacnięcie minimalizuje artykuł. Tak samo zachowuje się Feedly i jest to całkowicie normalne i od zawsze.
Powiększalne zdjęcia są klikalne. Te które nie są, są takowe z pewnych powodów.
Nie wiem natomiast po co chciałbyś powiększać tekst skoro jest na całą szerokość strony. Poza ustawieniem poziomym iPada przynajmniej.

Ale ja czytam nie wyciagniety tekst ze strony tylko otwieram strone we Flipboard wowczas podwojne klikniecie ja zamyka i od nowa ladujesz strone. W czym jest problem z tym powiekszaniem tak naprawde ?
wl

Dnia 17 wrz 2012 o godz. 21:39 Disqus napisał(a):