iMagazine

Wypowiedź Steva Woźniaka o jakości zdjęć – iPhone 4 vs. Samsung SIII

14/09/2012, 02:29 · · · 4

A better quality on the pictures will mean a lot, because when I show people pictures on my iPhone 4 and my Galaxy S III, they always say the Galaxy S III, or even the Motorola Razr, pictures look better.

Wypowiedź z gatunku „kij w mrowisko”, ale z drugiej strony faktycznie ciężko porównywać jakość zdjęć iPhone 4 z Samsungiem Galaxy SIII.

Co innego porównać Samsunga do iPhone 4S…

Pytanie nasuwa się czy Steve faktycznie mówił o iPhone 4, który ma już swoje lata, czy autorowi artykułu na BGR „zjadło S”.

Cały artykuł dotyczy procesu Apple vs. Samsung oraz iPhone 5.

4

Dominik Łada

MacUser od 2001 roku, fanatyk sprzętu z nadgryzionym jabłkiem, poza tym ma świra na punkcie fotografii i dobrej kuchni. Współzałożyciel i "rednacz" iMagazine - @dominiklada


4
Dodaj komentarz

avatar
4 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
BehinderMarcin DmochowskiSzymon SteltingSebastian Frątczak Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Sebastian Frątczak
Gość

Coraz starszy to mu się coraz częściej pieprzą różne rzeczy. ;)

Szymon Stelting
Gość

Coś mi się tu nie zgadza… Przecież 4s ma dokładnie taki moduł aparatu jak w S III wiec jak ma robić lepsze zdjęcia od Samsunga?

Marcin Dmochowski
Gość
Marcin Dmochowski

A Steve nie odnosi się tutaj przypadkiem do wyświetlacza? Mówi o pokazywaniu zdjęć na iP4 i GS3. A jak wiadomo, nasycenie kolorów w S3 sprawia, że zdjęcia wyglądają „atrakcyjniej”

Behinder
Gość
Behinder

No i najlepiej sprawdzić jaki aparat jest najbardziej popularny na Flickr :) nie jest to jakieś super miarodajne ale daje obraz sytuacji