iMagazine

Wypowiedź Steva Woźniaka o jakości zdjęć – iPhone 4 vs. Samsung SIII

14/09/2012, 02:29 · · · 4

A better quality on the pictures will mean a lot, because when I show people pictures on my iPhone 4 and my Galaxy S III, they always say the Galaxy S III, or even the Motorola Razr, pictures look better.

Wypowiedź z gatunku „kij w mrowisko”, ale z drugiej strony faktycznie ciężko porównywać jakość zdjęć iPhone 4 z Samsungiem Galaxy SIII.

Co innego porównać Samsunga do iPhone 4S…

Pytanie nasuwa się czy Steve faktycznie mówił o iPhone 4, który ma już swoje lata, czy autorowi artykułu na BGR „zjadło S”.

Cały artykuł dotyczy procesu Apple vs. Samsung oraz iPhone 5.


Dominik Łada

MacUser od 2001 roku, fanatyk sprzętu z nadgryzionym jabłkiem, poza tym ma świra na punkcie fotografii, dobrej kuchni, swojej żony oraz synów - Franka i Leona. Współzałożyciel i "rednacz" iMagazine - @dominiklada


Dodaj komentarz

Sebastian Frątczak napisał(a):

Coraz starszy to mu się coraz częściej pieprzą różne rzeczy. ;)

Szymon Stelting napisał(a):

Coś mi się tu nie zgadza… Przecież 4s ma dokładnie taki moduł aparatu jak w S III wiec jak ma robić lepsze zdjęcia od Samsunga?

Marcin Dmochowski napisał(a):

A Steve nie odnosi się tutaj przypadkiem do wyświetlacza? Mówi o pokazywaniu zdjęć na iP4 i GS3. A jak wiadomo, nasycenie kolorów w S3 sprawia, że zdjęcia wyglądają „atrakcyjniej”

Behinder napisał(a):

No i najlepiej sprawdzić jaki aparat jest najbardziej popularny na Flickr :) nie jest to jakieś super miarodajne ale daje obraz sytuacji