iMagazine

Taxi Finder – polskie aplikacje w App Store

15/09/2012, 10:54 · · · 1

Taxi Finder to aplikacja, dzięki której baza taksówek z dowolnej lokalizacji jest zawsze pod ręką.

Usługa Taxi Finder – dostępna do tej pory na Windows Phone 7 i Android – została uruchomiona dla posiadaczy urządzeń iPhone.

To baza ponad 1000 korporacji dla 300 miast w Polsce. Aplikacja stworzona przez JOJO Mobile Polska umożliwia m.in.  zamówienie taksówki, obliczenie przybliżonej wartości za kurs, rejestrowanie historii tras na mapie oraz wgląd w indywidualne statystyki podróży.

To połączenie rutynowej czynności z mechanizmami znanymi z gier; w zależności od pory dnia, przejechanego dystansu czy wybranej korporacji, zdobywa się wirtualne odznaki.

Zapis statystyk oraz dzielenie się osiągnięciami umożliwia zalogowanie do konta na Facebooku.

Producent: JOJO Mobile Polska Sp. z o.o.
Kategoria: Travel
Link: http://itunes.apple.com/pl/app/id548305261?mt=8
Cena: free

Przypominamy, że zbieramy informacje o polskich wydawcach oraz developerach i ich aplikacjach dostępnych App Store i Mac App Store. Przysyłajcie swoje zgłoszenia wg wytycznych, które opisaliśmy w tym wpisie.

1

Dominik Łada

MacUser od 2001 roku, fanatyk sprzętu z nadgryzionym jabłkiem, poza tym ma świra na punkcie fotografii i dobrej kuchni. Współzałożyciel i "rednacz" iMagazine - @dominiklada


1
Dodaj komentarz

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
0 Comment authors
Karol Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Karol
Gość

Powinna być możliwość wyświetlenia numeru telefonu, a nie sam button zadzwoń bo np. z iPoda nie zadzwonisz, a aplikację można pobrać…