iMagazine

Taxi Finder – polskie aplikacje w App Store

15/09/2012, 10:54 · · · 1

Taxi Finder to aplikacja, dzięki której baza taksówek z dowolnej lokalizacji jest zawsze pod ręką.

Usługa Taxi Finder – dostępna do tej pory na Windows Phone 7 i Android – została uruchomiona dla posiadaczy urządzeń iPhone.

To baza ponad 1000 korporacji dla 300 miast w Polsce. Aplikacja stworzona przez JOJO Mobile Polska umożliwia m.in.  zamówienie taksówki, obliczenie przybliżonej wartości za kurs, rejestrowanie historii tras na mapie oraz wgląd w indywidualne statystyki podróży.

To połączenie rutynowej czynności z mechanizmami znanymi z gier; w zależności od pory dnia, przejechanego dystansu czy wybranej korporacji, zdobywa się wirtualne odznaki.

Zapis statystyk oraz dzielenie się osiągnięciami umożliwia zalogowanie do konta na Facebooku.

Producent: JOJO Mobile Polska Sp. z o.o.
Kategoria: Travel
Link: http://itunes.apple.com/pl/app/id548305261?mt=8
Cena: free

Przypominamy, że zbieramy informacje o polskich wydawcach oraz developerach i ich aplikacjach dostępnych App Store i Mac App Store. Przysyłajcie swoje zgłoszenia wg wytycznych, które opisaliśmy w tym wpisie.


Dominik Łada

MacUser od 2001 roku, fanatyk sprzętu z nadgryzionym jabłkiem, poza tym ma świra na punkcie fotografii, dobrej kuchni, swojej żony oraz synów - Franka i Leona. Współzałożyciel i "rednacz" iMagazine - @dominiklada


Dodaj komentarz

Karol napisał(a):

Powinna być możliwość wyświetlenia numeru telefonu, a nie sam button zadzwoń bo np. z iPoda nie zadzwonisz, a aplikację można pobrać…

Dbamy o Twoją prywatność

Od dnia 25 maja 2018 r. dostosowujemy naszą działalność do nowego Rozporządzenia Unii Europejskiej o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności, aby udzielić Ci bardziej szczegółowych informacji, w jaki sposób iMagazine.pl chroni twoją prywatność, oraz w jaki sposób możesz korzystać ze swoich praw odnośnie danych osobowych.

Kliknij w poniższy link, aby zapoznać się z zaktualizowaną Polityką Prywatności.

Dziękujemy, że jesteś z nami,
redakcja iMagazine

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ OK