iMagazine

Nadgryzieni szukają partnera do relacji z premiery iPhone’a 5 w Niemczech

17/09/2012, 18:44 · · · 5

Szukamy partnera do nadchodzącej, światowej premiery iPhone’a 5. Będziemy w Niemczech nagrywali odcinek w formie video, przeprowadzali wywiady i raportowali co się dzieje. Staramy się też rozwiązać zawiłości techniczne, abyśmy mogli transmitować na żywo korzytając jedynie z baterii oraz sieci 3G. Aby to wszystko nam się udało, potrzebujemy jednak partnera, który będzie chciał z nami tworzyć to przedsięwzięcie.

Zapraszamy do kontaktu na Facebooku, Twitterze lub na maila.

Uaktualnienie – dodatkowe informacje

Pod tym linkiem można zobaczyć jak wyglądała nasza ostatnia relacja, która była oglądana przez ponad 43 tysiące unikalnych użytkowników z Polski oraz z całego świata. Towarzyszyli nam w niej MacLife Cafe (obecny partner Nadgryzionych), StreamOnline oraz Play. Nagrody dla oglądających ufundowali Gear4, Philips Polska, CSOP, Snacase oraz CardEasy.

Zapraszamy do współpracy.


Wojtek Pietrusiewicz

Wydawca, fotograf, podróżnik, podcaster – niekoniecznie w tej kolejności. Lubię espresso, mechaniczne zegarki i zwinne samochody. Niedawno rozpocząłem prowadzenie kursów Lightrooma i fotografii na Pikselowe.pl – zapraszam.


Dodaj komentarz

Grzegorz Stępień napisał(a):

Jesteście już boscy. Takiej premiery iPhone nigdy bym się nie spodziewał. Czekamy. Powodzenia!

Grzegorz Stępień napisał(a):

Ja Was po prostu kocham!!!

Biacho napisał(a):

Może spróbujcie się jakoś dogadać z tamtejszym Apple Store, albo galerią Chandlową w której się on znajduje o udostępnienie łącza z ewentualnym przydzieleniem większego pasma na czas transmisji. :)

Grzegorz Stępień napisał(a):

Błagam. Popraw tego orta!

Marcin Dmochowski napisał(a):

Kurczę, pojechałbym sam, gdyby nie to, że jestem ciut za daleko… :/ Dobrej zabawy wam życzę :D