iMagazine

iMagazine 9/2012 – iPhone 5

20/09/2012, 03:09 · · · 16

Jak Wam podoba się nowy iPhone 5? Co sądzicie o nowych iPodach nano? Ilość przecieków tym razem była tak duża, że praktycznie wszystko wiedzieliśmy już na długo przed premierą. Przechadzając się po tegorocznych targach IFA w Berlinie, mogliśmy zobaczyć pokrowce i obudowy na nowego iPhone’a, ale też na…iPada mini. Trochę szkoda, bo magia tajemnicy prysła. Ale z drugiej strony, dostaliśmy w zeszłym tygodniu solidną paczkę nowych gadżetów która – jak wskazują wszystkie znaki na niebie i ziemi – ponownie pobije rekordy sprzedaży. Co myślimy o nowościach? Odpowiedź na to pytanie znajdziecie w bieżącym numerze. Najciekawsza jednak będzie opinia samego Steve’a Wozniaka, który specjalnie dla Was napisał, co sądzi o nowym iPhone’ie!

We wrześniowym numerze przeczytacie o nowościach Apple, ale nie tylko. Przeczytacie o kolejnym, szybkim, trochę większym docku do iPhone’a, który wypuściło Audi. Nie zabraknie opisu słuchawek, dobrze grającego głośnika, nowego sprzętu latającego oraz recenzji. Testujemy AutoCADa, gramy w fajne gry…Jan Urbanowicz zachęca Was do odwiedzenia kin…i to wszystko w jednym numerze?!

Oczywiście, że tak, specjalnie dla Was!

Zapraszamy do lektury!


Zachęcamy wszystkich czytelników do pobrania naszej aplikacji z App Store lub Google Play.

Pobierz aplikację z App Store

pobierz

Jeśli chcesz pobrać najnowsze wydanie iMagazine, to zapisz się do naszego newslettera, w którym dostaniesz link do niego.

Zachęcamy wszystkich użytkowników iPadów do pobrania naszej aplikacji z App Store.

16

Dominik Łada

MacUser od 2001 roku, fanatyk sprzętu z nadgryzionym jabłkiem, poza tym ma świra na punkcie fotografii i dobrej kuchni. Współzałożyciel i "rednacz" iMagazine - @dominiklada


16
Dodaj komentarz

avatar
3 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
Petriwojbouli198WojciechMajka Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
WojciechMajka
Gość
WojciechMajka

W artykule „Jak żyć z iPhone OS 1.0.2” wystąpił błąd. System został nazwany po raz pierwszy jako iOS na WWDC 2010 podczas prezentacji iPhona 4 i iOS 4.0. System 3.0 był nazywany jako iPhone OS.

bouli198
Gość
bouli198

Stron 72, lewa kolumna, 15 wiersz od dołu:

„Przednią kamerę marnej jakości zastąpiła kamera kręcąca filmy w rozdzielczości HP 720p z szerokim obiektywem o koncie widzenia 90°.”

„HP” czy „HD”? „Koncie”, czy może jednak „kącie”?

Gratulacje dla pań korektorek (i autora także, rzecz jasna). ;)

Petriwoj
Gość
Petriwoj

iMagazine.pl na iPadzie 3
Od czasu ostatniego upgrade’u iMagazine dla iPada, nie mogę go otworzyć. Po dotknięciu ikony w Kiosku pojawiają się puste półki i ekran wraca do pierwszego ekranu mojego iPada. Nie mam dostępu do żadnego wydania, które wcześniej pobrałem. Inne periodyki pobierane do Kiosku otwierają się dobrze. Restart iPada nie pomaga. Ktoś też doświadcza tego bólu?
[iPad3, 3G, 64GB]