iMagazine

Jasmine – YouTube na iPadzie z iOS6

24/09/2012, 09:35 · · · 2

Zapewne duża część z Was ma już zainstalowany iOS6 – z naszych statystyk wynika, że jest to przynajmniej 27% (tak swoją drogą dlaczego nie aktualizujecie?;-). Zauważyliście, zakładam, że w iOS6 nie ma natywnej aplikacji do YouTube? Google szybko wypuściło aplikację na iPhone, ale nie ma jej na iPada.

Czekając na ruch Google warto zainstalować na naszych tabletach darmową aplikację Jasmine, która funkcjonalnością nie odbiega od produktu googlowego, a już jest.


Dominik Łada

MacUser od 2001 roku, fanatyk sprzętu z nadgryzionym jabłkiem, poza tym ma świra na punkcie fotografii, dobrej kuchni, swojej żony oraz synów - Franka i Leona. Współzałożyciel i "rednacz" iMagazine - @dominiklada


Dodaj komentarz

Jacek Belowski napisał(a):

„tak swoją drogą dlaczego nie aktualizujecie”
Nie wiem jak inni, ale nie aktualizuję, bo iPad sluży mi do pracy.

W nowym systemie operacyjnym zawsze mogą być jakieś niedoróbki, a nie mogę sobie pozwolić na niesprawność sprzętu.

Druga sprawa to kwestia jailbreak’u. Nie czarujmy się, chmury czy nie chmury, ale ludzie zawsze będą chcieli przechowywać dane na nośnikach osobistych, niezależnych od sprzętu, systemu operacyjnego i Internetu. Tak samo nie namówimy wszystkich na korzystanie ze środków komunikacji publicznej zamiast z samochodu. Jailbreak, umożliwiający używanie pendriva oraz dostęp do iPada bez iTunes (mam zainstalowany serwer samba i netatalk) dla mnie jest koniecznością.

ignatzek napisał(a):

Oj oj ja nie wiem … W systemie moga byc niedorobki, i zawsze beda, ale nikt o to nie dba tak jak Aplle. Nie da sie stworzyc perfektownego ekosystemu od tak zaraz. Do tego trzeba lat. I tej firmie sie to naprawde udaje. Nigdy nie wypuscili zpartaczonego systemu! Sa czasami tylko male niedociagniecia co z czasem zostaje szybko napraiowne.

P.s. Ja nie wiem czy praca na Jailbreaku owocuje w przyszlosci? Niewiem no niewiem… To tak jak na kredytach … np. w banu Ninja! Tak czy siak pozdrawiam. :)

Dbamy o Twoją prywatność

Od dnia 25 maja 2018 r. dostosowujemy naszą działalność do nowego Rozporządzenia Unii Europejskiej o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności, aby udzielić Ci bardziej szczegółowych informacji, w jaki sposób iMagazine.pl chroni twoją prywatność, oraz w jaki sposób możesz korzystać ze swoich praw odnośnie danych osobowych.

Kliknij w poniższy link, aby zapoznać się z zaktualizowaną Polityką Prywatności.

Dziękujemy, że jesteś z nami,
redakcja iMagazine

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ OK