iMagazine

Nowy Dropbox na Maka w drodze

26/09/2012, 19:54 · · · 1

Dropbox to prawdopodobnie jedna z lepszych aplikacji (czy serwisów) na świecie. Możliwość bezprzewodowej wymiany plików między urządzeniami wraz z dostępem z każdego zakątka do danych sprawia, że jest to must-have moim zdaniem. Niedawno pojawiła się najnowsza beta klienta Dropboxa na OS X, jakie zmiany przyniesie?

Przede wszystkim nowy interfejs. Stare, klasyczne menu zostało przeprojektowane i przywodzi na myśl teraz stronę WWW serwisu. Zmiana może się podobać, ja jednak należę do drugiej grupy osób, jednak z czasem przywyknę, znając życie. Nie zauważyłem specjalnej poprawy w prędkości działania aplikacji, czytaj: działa błyskawicznie. Producent chwali się, że największą różnicę odczują użytkownicy z wieloma plikami w serwisie i głównie podczas włączania programu.

Na aktualizację powinni czekać posiadacze MacBooków Pro Retina, gdyż od teraz program będzie wspierał wyświetlacze o bardzo wysokim PPI. Wersja 1.5 korzysta również z jednej największej dobroci Mountain Liona, mianowicie Notification Center.

Jeżeli już dzisiaj chcesz zainstalować nową wersję Dropboxa, to instalator (również odświeżony – teraz wystarczy dwukliknąć na ikonkę) znajduje się do pobrania tutaj. Należy pamiętać, że to ciągle wersja beta, dlatego instalujcie świadomie i na własną odpowiedzialność.


Michał Zieliński

Star Wars, samochody i Taylor Swift.

mikeyziel

Dodaj komentarz

Simarillion napisał(a):

Mniwe nie stać, więc czy ktoś może mi napisac na czym polega przewaga Apple w tym rodzaju rozwiązań typu „cloud” nad innymi firmami?

Dbamy o Twoją prywatność

Od dnia 25 maja 2018 r. dostosowujemy naszą działalność do nowego Rozporządzenia Unii Europejskiej o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności, aby udzielić Ci bardziej szczegółowych informacji, w jaki sposób iMagazine.pl chroni twoją prywatność, oraz w jaki sposób możesz korzystać ze swoich praw odnośnie danych osobowych.

Kliknij w poniższy link, aby zapoznać się z zaktualizowaną Polityką Prywatności.

Dziękujemy, że jesteś z nami,
redakcja iMagazine

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ OK