iMagazine

Ceny iPhone’a 5 w Plusie

27/09/2012, 23:35 · · · 4

W momencie, gdy polskie sztaby kolejkowe okupują wybrane salony Play, czwarty polski operator, Plus, przedstawił swoją ofertę z iPhonem 5.

Przygotowane zostały trzy plany taryfowe. Aby kupić telefon za 1 zł, należy wybrać abonament w wysokości 299 złotych miesięcznie, a w nim otrzymujemy nielimitowane rozmowy i 40 GB danych, kontrakt na 24 miesiące.

Jeżeli 299 złotych miesięcznie to dla Was przesada, to Plus oferuje iPhone’a w niższym abonamencie – za 189 złotych miesięcznie. W tym wypadku do wykorzystania mamy „tylko” 4 GB danych, zaś za telefon przyjdzie nam zapłacić w salonie 299 złotych.

Wygląda na to, że pomimo braku oficjalnego wsparcia Apple, Plus przygotował bardzo przyjemną ofertę dla chętnych na iPhone’a 5. Jeżeli w dalszym ciągu operator oferuje 24 miesiące gwarancji na urządzenie, to zaryzykuję stwierdzenie, iż jest to najlepsza opcja zakupu tego telefonu w abonamencie.

W cennikach mowa o wersji 16 GB telefonu.

źródło: Plus.pl


Michał Zieliński

Star Wars, samochody i Taylor Swift.

mikeyziel

Dodaj komentarz

Rafał Piekarski napisał(a):

Ok, a bez abonamentu? I czy będzie oferta wiele kart sim- jeden pakiet danych (podobna do tej oferowanej przez Play)? Jeśli tak, to możnaby się skusić i byłaby to naprawdę porządna propozycja. Samo 4GB w telefonie to trochę za dużo.

Rafał Piekarski napisał(a):

Znalazłem cenę bez abonamentu i jest kosmiczna: 6959 zł z VAT – http://www1.plus.pl/si2/webapp/wcs/stores/servlet/SiPhoneCmd?categoryId=1000000013&productId=1000141428&catalogId=1000000002&storeId=10001&tariffId=-1&promotionId=-1&promotionAAId=&productType=PHONE&viewId=0&masterCategoryId=1000000010

leafnode napisał(a):

Nic szczególnie dziwnego – sieć komórkowa to nie dystrybutor Apple, sprzedaż ajfonów to nie jest ich podstawowy biznes.

Konsolowiec napisał(a):

„zawrą z Polkomtel na piśmie umowę o świadczenie usług telekomunikacyjnych w sieci Plus
(„Umowa”) na okres 36 miesięcy” Czyli ta fajna cena tylko na 36 miesięcy… Kiepsko

Dbamy o Twoją prywatność

Od dnia 25 maja 2018 r. dostosowujemy naszą działalność do nowego Rozporządzenia Unii Europejskiej o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności, aby udzielić Ci bardziej szczegółowych informacji, w jaki sposób iMagazine.pl chroni twoją prywatność, oraz w jaki sposób możesz korzystać ze swoich praw odnośnie danych osobowych.

Kliknij w poniższy link, aby zapoznać się z zaktualizowaną Polityką Prywatności.

Dziękujemy, że jesteś z nami,
redakcja iMagazine

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ OK