iMagazine

iPhone 5 w T-Mobile

27/09/2012, 18:13 · · · 6

Dziękujemy dobrej duszy za ceny T-Mobile. Oto one:


 


Dominik Łada

MacUser od 2001 roku, fanatyk sprzętu z nadgryzionym jabłkiem, poza tym ma świra na punkcie fotografii, dobrej kuchni, swojej żony oraz synów - Franka i Leona. Współzałożyciel i "rednacz" iMagazine - @dominiklada


Dodaj komentarz

Tomasz Sawko napisał(a):

Według powyższego screenu w niektórych promocjach dostępne są tylko „telefony zaznaczone na szaro”. Na screenie brak jednak koloru szarego?

Piotr Michalik napisał(a):

Dostałem dzisiaj informację od opiekuna, że w ofercie T-Mobile Frii Prestiż (abo 160 netto) iPhone 5 16GB dla przedłużających umowę ma być za 1 zł

kabat9 napisał(a):

A ja wlasnie zadzwonilem do opiekuna ze Zlotej i niestety przez telefon, nie bylo mi dane uslyszec zadnych szczegolow. Trzeba isc z buta… Aha, terminow juz brak.

Dbamy o Twoją prywatność

Od dnia 25 maja 2018 r. dostosowujemy naszą działalność do nowego Rozporządzenia Unii Europejskiej o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności, aby udzielić Ci bardziej szczegółowych informacji, w jaki sposób iMagazine.pl chroni twoją prywatność, oraz w jaki sposób możesz korzystać ze swoich praw odnośnie danych osobowych.

Kliknij w poniższy link, aby zapoznać się z zaktualizowaną Polityką Prywatności.

Dziękujemy, że jesteś z nami,
redakcja iMagazine

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ OK