iMagazine

Nadgryzieni Video – 03 – iDresden i premiera iPhone 5 [YouTube]

27/09/2012, 13:44 · · · 3

Po ciężkiej podróży, po nieprzespanej nocy, po niesamowitych trudnościach, przepychankach, prawie-że-bijatykach i wielu innych przeciwnościach losu, zapraszam do posłuchania odcinka Nadgryzionych Video nagranego w Dreźnie, podczas i po premierze iPhone’a 5 w Apple Store. Do posłuchania – zgadza się. Wersja do pooglądania właśnie uploaduje się na YouTube’a. Z góry polecam ją obejrzeć, ponieważ materiał jest genialny, a panowie spisali się na medal. Dla osób, które wytrwają do końca jest niespodzianka – najdłuższa porcja bloopersów w naszej historii.

Linki do poszczególnych tematów znajdziecie podczas odsłuchu samego podcastu, a szczegółowy spis treści znajduje się poniżej. Jeśli macie pytania to tradycyjnie zapraszamy do komentarzy tutaj lub na Facebooku.

Muzyka

Subskrybujcie Nadgryzionych w iTunes — zdecydowanie najwygodniejsza metoda.

Partnerzy

Spis treści

  • 00:00:00.000 – iDresden!

Zapraszamy!


Wojtek Pietrusiewicz

Wydawca, fotograf, podróżnik, podcaster – niekoniecznie w tej kolejności. Lubię espresso, mechaniczne zegarki i zwinne samochody. Niedawno rozpocząłem prowadzenie kursów Lightrooma i fotografii na Pikselowe.pl – zapraszam.


Dodaj komentarz

lschodow napisał(a):

super :)

Paweł Rybak napisał(a):

Extra,dzięki za relację w formie Video.Może Nadgryzieni będą od teraz Video a nie Audio?Super się Was słucha i ogląda!!!!!Mówię poważnie oby więcej takich relacji…..Niestety niedawno kupiłem iPhone 4S więc pwejie nie zmienię go szybko,ale. po takiej recenzji aż mnie korci aby kupić 5 odsłonę.Zróbcie więcej odcinków Video.Może jakiś kanał na youtube lub innym komercyjnym medium.Pozdrawiam serdecznie waz z 7 tygodniową córką ;)

Dominik Łada napisał(a):

Bardzo miło – dzięki za dobre słowo.

Dbamy o Twoją prywatność

Od dnia 25 maja 2018 r. dostosowujemy naszą działalność do nowego Rozporządzenia Unii Europejskiej o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności, aby udzielić Ci bardziej szczegółowych informacji, w jaki sposób iMagazine.pl chroni twoją prywatność, oraz w jaki sposób możesz korzystać ze swoich praw odnośnie danych osobowych.

Kliknij w poniższy link, aby zapoznać się z zaktualizowaną Polityką Prywatności.

Dziękujemy, że jesteś z nami,
redakcja iMagazine

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ OK