iMagazine

Polska premiera iPhone 5 – wrzucajcie swoje zdjęcia z całej Polski!

27/09/2012, 22:38 · · · 1

Zapraszamy wszystkich chętnych do wrzucania zdjęć z miejsc z całej Polski, jeśli akurat planujecie jako jedni z pierwszych kupić iPhone’a 5. Event dostępny jest na naszym Facebooku – nie krępujcie się nim współdzielić!

Facebook · Google+

Są już pierwsze zdjęcia z Playa, ale liczymy, że wrzucicie również foty jutro z iSpotów, Orange’ów, T-Mobile’ów i innych. Mamy już też zdjęcia z Wrocławia, gdzie na obecną chwilę stoją 4 osoby.


Wojtek Pietrusiewicz

Wydawca, fotograf, podróżnik, podcaster – niekoniecznie w tej kolejności. Lubię espresso, mechaniczne zegarki i zwinne samochody. Niedawno rozpocząłem prowadzenie kursów Lightrooma i fotografii na Pikselowe.pl – zapraszam.


Dodaj komentarz

Marcin Dlugosz napisał(a):

W t-mobile na Zlotej, byl dzisiaj nawet poczestunek, hostessy etc :) Zdjec duzo robili, takze niedlugo pojawia sie pewnie z sieci.

Dbamy o Twoją prywatność

Od dnia 25 maja 2018 r. dostosowujemy naszą działalność do nowego Rozporządzenia Unii Europejskiej o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności, aby udzielić Ci bardziej szczegółowych informacji, w jaki sposób iMagazine.pl chroni twoją prywatność, oraz w jaki sposób możesz korzystać ze swoich praw odnośnie danych osobowych.

Kliknij w poniższy link, aby zapoznać się z zaktualizowaną Polityką Prywatności.

Dziękujemy, że jesteś z nami,
redakcja iMagazine

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ OK