iMagazine

Aktualizacje – Safari 6.0.2, iPhoto 9.4.2, Aperture 3.4.2

01/11/2012, 21:59 · · · 13

W App Store znajdziecie nowe wersje Safari, iPhoto i Aperture.

Aktualizacja Safari do wersji 6.0.2 zawiera uaktualnienie zabezpieczeń. [Aktualizacja] póki co, niestety przy próbie pobrania wyskakuje błąd „(NSURLErrorDomain error -3001.)(102)”. Dajcie znać jak się Wam uda pobrać.

iPhoto 9.4.2 poprawia stabilność oraz wprowadza wiele poprawek związanych ze strumieniem zdjęć, wysyłaniem zdjęć przez Microsoft Outlook oraz drukowaniem kalendarzy.

Aperture 3.4.2, podobnie jak poprawka dla iPhoto, poprawia stabilność, wprowadza poprawki związane ze strumieniem zdjęć, ale też wprowadza dużo zmian i poprawek w samym programie.


Dominik Łada

MacUser od 2001 roku, fanatyk sprzętu z nadgryzionym jabłkiem, poza tym ma świra na punkcie fotografii, dobrej kuchni, swojej żony oraz synów - Franka i Leona. Współzałożyciel i "rednacz" iMagazine - @dominiklada


Dodaj komentarz

januszp napisał(a):

nie mogę pobrać aktualizacji Safari, pokazuje jakiś błąd i wywala, po restarcie robi to samo….

Andrzej Olender napisał(a):

u mnie to samo…

januszp napisał(a):

to chyba jakiś ogólny problem

ja nie mogę pobrać żadnej….

Łukasz Karczewski napisał(a):

u mnie to samo…

januszp napisał(a):

właśnie to pokazuję

Bodymax napisał(a):

Ja pobrałem tylko Iphoto reszta leży

SnowGwai napisał(a):

Na stronie http://support.apple.com/downloads/ jest tylko aktualizacja iPhoto 9.4.2 z 1 listopada 2012. Brak aktualizacji Safari.

januszp napisał(a):

to dość groteskowo wygląda, nikomu nie udało się zaktualizować , mój MBP i iMac nie chcą pobrać Safari, troche to dziwne, że po 24 godz. brak rekacji na taki problem, poczekamy bo nie mamy innego wyjścia.

SnowGwai napisał(a):

Już działa aktualizacja Safari do wersji 6.0.2

Łukasz Karczewski napisał(a):

Już działa ….

czy u was też po aktualizacji zmieniła się domyślna wyszukiwarka oraz strona domowa?? czy tylko u mnie apple zmieniło z googla na yahoo :)