iMagazine

iSpace w Rzeszowie

08/11/2012, 23:54 · · · 11

Dobre wieści dla mieszkańców Rzeszowa. iSpace, czyli dawny Tachobis, otwiera jutro tam swój salon.

Witam,

Jutro i w kolejnym tygodniu otwieramy dwa nowe sklepy sieci iSpace.

Jutro w Rzeszowie w nowo powstałej Galerii Rzeszów, natomiast w przyszłym tygodniu w Radomiu przy ul. Rwańskiej 25 (w samym centrum miasta).

Podobnie jak na Nowym Świecie w Warszawie, będą to wspólne sklepy z naszym partnerem Ramsatem (Orange) w równie dobrych lokalizacjach i z równie dużym wyborem akcesoriów do wszystkich urządzeń Apple w dużej mierze dostępnych od ręki.

Koniecznie odwiedźcie iSpace – w ramach otwarcia powinno być sporo atrakcji.

11

Dominik Łada

MacUser od 2001 roku, fanatyk sprzętu z nadgryzionym jabłkiem, poza tym ma świra na punkcie fotografii i dobrej kuchni. Współzałożyciel i "rednacz" iMagazine - @dominiklada


11
Dodaj komentarz

avatar
2 Comment threads
6 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
iSpaceMacUserPrzemek MichałowiczshanhaevelMacAztek Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
MacAztek
Gość

Czy rzeczywiście ten sklepik jest taki wąski? Fajnie, że jest ale zdjęcie sugeruje klitkę :-)

shanhaevel
Gość
shanhaevel

Wąski to mało powiedziane byłem tam dzisiaj i miejsca tam nie ma w ogóle w szczególności, że dzielą ten sklep z Orange. Już większy jest Tio w Millenium Hall.

A co do sklepów Apple to mam taką cichą nadzieję,  że w Rzeszowie wreszcie doczekam się sklepu Cortlandu:)

Przemek Michałowicz
Gość

Racja, jest trochę mało miejsca. Sprzedawca mówił, że będzie jeszcze jedna „wyspa” na środku. W przyszłości ma tam stać nowy iMac, ipody, iphone. Co do kompetencji sprzedawców nie mam zastrzeżeń, wydają się być obeznani w temacie. Ceny nawet dobre.

W Rzeszowie to już trzeci sklep Apple, z tego dwa są autoryzowanymi „resellerami”.

iSpace
Gość
iSpace

Dziękujemy za miłe i ciepłe przyjęcie i za wszystkie opinie jakie od Państwa otrzymaliśmy, zarówno w salonie jak i tutaj w komentarzach pod wpisem na iMagazine.

Istotnie sklep nie jest za wielki (jeśli chodzi o powierzchnię), ale mamy nadzieję, że dzięki temu będzie w nim zawsze przytulnie. A fakt, że jest dzielony z Orange, to naszym zdaniem nasz atut – rozwiązania komunikacyjne do urządzeń z jabłuszkiem są na wyciągnięcie ręki :) Poza tym jabłuszka i pomarańcze razem smakują wyśmienicie :)

shanhaevel
Gość
shanhaevel

Ja po prostu lubię duże sklepy to, że przytulny jak najbardziej:) a co do Orange za długo u nich pracowałem i mam wręcz wstręt do tej sieci. Ale pozostałych operatorów (Play, T-mobile (Plus nie pamiętam czy tam był)) macie bardzo blisko siebie tak, że jest to ogromnym plusem:)

MacUser
Gość
MacUser

Hmmmm ? Cortland ? tylko po co ? moim skromnym zdaniem 3 sklepy z produktami Apple w Rzeszowie to już i tak tłok.

shanhaevel
Gość
shanhaevel

Po prostu wiele rzeczy kupowałem w tym sklepie, reklamowałem i oddawałem do naprawy i zawsze byłem w pełni usatysfakcjonowany z obsługi i wykonanej naprawy.

MacUser
Gość
MacUser

Nom trochę mały ten sklepik :)