iMagazine

iSpace w Rzeszowie

08/11/2012, 23:54 · · · 11

Dobre wieści dla mieszkańców Rzeszowa. iSpace, czyli dawny Tachobis, otwiera jutro tam swój salon.

Witam,

Jutro i w kolejnym tygodniu otwieramy dwa nowe sklepy sieci iSpace.

Jutro w Rzeszowie w nowo powstałej Galerii Rzeszów, natomiast w przyszłym tygodniu w Radomiu przy ul. Rwańskiej 25 (w samym centrum miasta).

Podobnie jak na Nowym Świecie w Warszawie, będą to wspólne sklepy z naszym partnerem Ramsatem (Orange) w równie dobrych lokalizacjach i z równie dużym wyborem akcesoriów do wszystkich urządzeń Apple w dużej mierze dostępnych od ręki.

Koniecznie odwiedźcie iSpace – w ramach otwarcia powinno być sporo atrakcji.


Dominik Łada

MacUser od 2001 roku, fanatyk sprzętu z nadgryzionym jabłkiem, poza tym ma świra na punkcie fotografii, dobrej kuchni, swojej żony oraz synów - Franka i Leona. Współzałożyciel i "rednacz" iMagazine - @dominiklada


Dodaj komentarz

MacAztek napisał(a):

Czy rzeczywiście ten sklepik jest taki wąski? Fajnie, że jest ale zdjęcie sugeruje klitkę :-)

shanhaevel napisał(a):

Wąski to mało powiedziane byłem tam dzisiaj i miejsca tam nie ma w ogóle w szczególności, że dzielą ten sklep z Orange. Już większy jest Tio w Millenium Hall.

A co do sklepów Apple to mam taką cichą nadzieję,  że w Rzeszowie wreszcie doczekam się sklepu Cortlandu:)

Przemek Michałowicz napisał(a):

Racja, jest trochę mało miejsca. Sprzedawca mówił, że będzie jeszcze jedna „wyspa” na środku. W przyszłości ma tam stać nowy iMac, ipody, iphone. Co do kompetencji sprzedawców nie mam zastrzeżeń, wydają się być obeznani w temacie. Ceny nawet dobre.

W Rzeszowie to już trzeci sklep Apple, z tego dwa są autoryzowanymi „resellerami”.

iSpace napisał(a):

Dziękujemy za miłe i ciepłe przyjęcie i za wszystkie opinie jakie od Państwa otrzymaliśmy, zarówno w salonie jak i tutaj w komentarzach pod wpisem na iMagazine.

Istotnie sklep nie jest za wielki (jeśli chodzi o powierzchnię), ale mamy nadzieję, że dzięki temu będzie w nim zawsze przytulnie. A fakt, że jest dzielony z Orange, to naszym zdaniem nasz atut – rozwiązania komunikacyjne do urządzeń z jabłuszkiem są na wyciągnięcie ręki :) Poza tym jabłuszka i pomarańcze razem smakują wyśmienicie :)

shanhaevel napisał(a):

Ja po prostu lubię duże sklepy to, że przytulny jak najbardziej:) a co do Orange za długo u nich pracowałem i mam wręcz wstręt do tej sieci. Ale pozostałych operatorów (Play, T-mobile (Plus nie pamiętam czy tam był)) macie bardzo blisko siebie tak, że jest to ogromnym plusem:)

MacUser napisał(a):

Hmmmm ? Cortland ? tylko po co ? moim skromnym zdaniem 3 sklepy z produktami Apple w Rzeszowie to już i tak tłok.

shanhaevel napisał(a):

Po prostu wiele rzeczy kupowałem w tym sklepie, reklamowałem i oddawałem do naprawy i zawsze byłem w pełni usatysfakcjonowany z obsługi i wykonanej naprawy.

MacUser napisał(a):

Nom trochę mały ten sklepik :)

Dbamy o Twoją prywatność

Od dnia 25 maja 2018 r. dostosowujemy naszą działalność do nowego Rozporządzenia Unii Europejskiej o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności, aby udzielić Ci bardziej szczegółowych informacji, w jaki sposób iMagazine.pl chroni twoją prywatność, oraz w jaki sposób możesz korzystać ze swoich praw odnośnie danych osobowych.

Kliknij w poniższy link, aby zapoznać się z zaktualizowaną Polityką Prywatności.

Dziękujemy, że jesteś z nami,
redakcja iMagazine

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ OK