iMagazine

iPad 4 już w drodze do pierwszych klientów

10/11/2012, 12:10 · · · 8

Właśnie dostaliśmy informację od jednego z naszych czytelników, że zamówione w pierwszym rzucie  iPady 4 są już w drodze do swoich właścicieli.

Witam

iPady 4 które były zamawiane na polskiej stronie apple (mój 3.11.2012), właśnie są w drodze. Wysłane w dniu wczorajszym 9.11.2012 z Prague, Oklahoma w Stanach Zjednoczonych. Szacowany czas dostawy to najbliższy poniedziałek 12.11.2012.

Pozdrawiam,

Daniel


Dominik Łada

MacUser od 2001 roku, fanatyk sprzętu z nadgryzionym jabłkiem, poza tym ma świra na punkcie fotografii, dobrej kuchni, swojej żony oraz synów - Franka i Leona. Współzałożyciel i "rednacz" iMagazine - @dominiklada


Dodaj komentarz

Dominik Cichy napisał(a):

Coś mi nie pasuje… Przecież Prague (Praga) leży w Czechach a nie w stanie Oklahoma… :) Chyba, że po wyborach coś się zmieniło… :)

Danny Danielak napisał(a):

http://en.wikipedia.org/wiki/Prague,_Oklahoma w stanach jest pewnie ze dwadzieścia rożnych Prag ;) tak samo jak Liverpool jest w większości stanów. Dlatego u nich pisząc adres mówisz Boston,MA nie Boston bo takowych jest ze dwadzieścia

Dominik Cichy napisał(a):

Czyli mam przez to rozumieć, że wszystkie moje dotychczasowe zakupy robione w AppleStore były wysyłane z Pragi „Oklahomskiej”??? :)

Dominik Łada napisał(a):

Wszystko zależy od produktu, lokalizacji skąd kupujesz itd.

Adam Guła napisał(a):

ja złożyłem preorder 26.10 i nadal mam status przetwarzenie pozycji :/ Także nie wiem skąd ta informacja

Piotr Suszycki napisał(a):

A ja swoją 4 kupiłem w dniu premiery w jednym z wrocławskich iSpotów. Szkoda tylko, że nie było białej.

Juras76JJ napisał(a):

Ja zamówiłem iPada 30.10 a już 8.11 kurier TNT przywiózł mi go do domu :-)))

januszp napisał(a):

czy ktoś już ma w drodze iPad mini z 3G?

Dbamy o Twoją prywatność

Od dnia 25 maja 2018 r. dostosowujemy naszą działalność do nowego Rozporządzenia Unii Europejskiej o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności, aby udzielić Ci bardziej szczegółowych informacji, w jaki sposób iMagazine.pl chroni twoją prywatność, oraz w jaki sposób możesz korzystać ze swoich praw odnośnie danych osobowych.

Kliknij w poniższy link, aby zapoznać się z zaktualizowaną Polityką Prywatności.

Dziękujemy, że jesteś z nami,
redakcja iMagazine

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ OK