iMagazine

Świąteczny poradnik zakupowy Apple

13/11/2012, 14:52 · · · 4

Apple dzisiaj opublikował swój świąteczny poradnik zakupowy dla osób zainteresowanych kupieniem czegoś z ich oferty w prezencie rodzinie czy znajomym. Poradnik został podzielony na cztery działy: iPad, iPhone, iPod i Mac. Na chwilę obecną jest jedynie podsumowaniem najciekawszych produktów w ich ofercie – nie znalazłem żadnych przecen ani innych specjalnych ofert, ale warto poczekać do końca miesiąca na Black Friday. W tym roku to „święto” odbędzie się dnia 23/11/2012 – obniżki cen w zeszłym roku były całkiem przyzwoite na niektóre pozycje z asortymentu Apple Store.


Wojtek Pietrusiewicz

Wydawca, fotograf, podróżnik, podcaster – niekoniecznie w tej kolejności. Lubię espresso, mechaniczne zegarki i zwinne samochody. Niedawno rozpocząłem prowadzenie kursów Lightrooma i fotografii na Pikselowe.pl – zapraszam.


Dodaj komentarz

Futurus.eu napisał(a):

Poprawka: w tym roku Black Friday wypada 23.11. Poza tym 29.11 to czwartek, czyli Święto Dziękczynienia.

Moridin napisał(a):

23/11 jednak masz rację: http://www.calendar-365.com/holidays/black-friday.html

Futurus.eu napisał(a):

Też byłem zaskoczony, że tak wcześnie. Ostatni raz tak wcześnie (czyli 23.11) był w 2001 roku.

Dbamy o Twoją prywatność

Od dnia 25 maja 2018 r. dostosowujemy naszą działalność do nowego Rozporządzenia Unii Europejskiej o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności, aby udzielić Ci bardziej szczegółowych informacji, w jaki sposób iMagazine.pl chroni twoją prywatność, oraz w jaki sposób możesz korzystać ze swoich praw odnośnie danych osobowych.

Kliknij w poniższy link, aby zapoznać się z zaktualizowaną Polityką Prywatności.

Dziękujemy, że jesteś z nami,
redakcja iMagazine

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ OK