iMagazine

Aktualizacja Aperture 3.4.3

14/11/2012, 21:14 · · · 1

W Mac App Store znajdziecie aktualizację Aperture do wersji 3.4.3.

Teoretycznie aktualizacja naprawia tylko jedną rzecz, konieczność kilkukrotnego podawania SN, ale z drugiej strony ma aż 550MB, także może zawierać znacznie więcej zmian niż jest opisane.


Dominik Łada

MacUser od 2001 roku, fanatyk sprzętu z nadgryzionym jabłkiem, poza tym ma świra na punkcie fotografii, dobrej kuchni, swojej żony oraz synów - Franka i Leona. Współzałożyciel i "rednacz" iMagazine - @dominiklada


Dodaj komentarz

Robert Stocki napisał(a):

Aperture 3 nie jest w pełni kompatybilny z Mountain Lion i kolejna aktualizacja nie rozwiązuje problemów. Już w Lion były problemy z eksportem zdjęć z iPhoto…Okna były zwyczajnie nieaktywne.Teraz interfejs w Aperture 3 nie ma kolorów na dzień dobry – „obowiązuje” kolor szary. Dalej, nie ma możliwości zaznaczania więcej niż jednego zdjęcia z pozycji „rating” czy „label” co przy organizacji sporej biblioteki było niegdyś bardzo pomocne…Pozostaje czekać na Aperture 4 albo przeskoczyć do Lightroom…

Dbamy o Twoją prywatność

Od dnia 25 maja 2018 r. dostosowujemy naszą działalność do nowego Rozporządzenia Unii Europejskiej o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności, aby udzielić Ci bardziej szczegółowych informacji, w jaki sposób iMagazine.pl chroni twoją prywatność, oraz w jaki sposób możesz korzystać ze swoich praw odnośnie danych osobowych.

Kliknij w poniższy link, aby zapoznać się z zaktualizowaną Polityką Prywatności.

Dziękujemy, że jesteś z nami,
redakcja iMagazine

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ OK