iMagazine

Udostępniamy Przypomnienia

18/11/2012, 16:22 · · · 0

Począwszy od OS X 10.8.2 aplikacja Przypomnienia jest doskonała nie tylko na własny użytek, ale również w działaniu grupowym. Listy zakupów, zadania do wykonania – tym wszystkim można podzielić się teraz z innymi. Jak?

Oczywiście przy użyciu iCloud i funkcji współdzielenia. By aktywować tę usługę wystarczy, że uruchomimy Przypomnienia na Maku, najedziemy kursorem myszy na daną listę i klikniemy na ikonkę udostępniania, gdzie następnie możemy wpisać osoby, z którymi chcemy współdzielić nasze zadania.

Uwaga: Czasami listy przypomnień mogą być w dwóch kategoriach – Na moim Maku oraz iCloud. Funkcja udostępniania działa tylko z listami w kategorii iCloud.

Źródło: OS X Daily


Maciej Skrzypczak

Użytkownik sprzętu z nadgryzionym jabłkiem, grafik komputerowy, nałogowy gracz ARK: Survival Evolved. Redaktor iMagazine.pl.


Dodaj komentarz

Dbamy o Twoją prywatność

Od dnia 25 maja 2018 r. dostosowujemy naszą działalność do nowego Rozporządzenia Unii Europejskiej o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności, aby udzielić Ci bardziej szczegółowych informacji, w jaki sposób iMagazine.pl chroni twoją prywatność, oraz w jaki sposób możesz korzystać ze swoich praw odnośnie danych osobowych.

Kliknij w poniższy link, aby zapoznać się z zaktualizowaną Polityką Prywatności.

Dziękujemy, że jesteś z nami,
redakcja iMagazine

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ OK