Mastodon
Zdjęcie okładkowe wpisu iMagazine 11/2012 – iPad mini

iMagazine 11/2012 – iPad mini

19
Dodane: 11 lat temu

Czy nowy iPad mini jest tym, na co wszyscy czekali? Czy jest warty swojej ceny? Czy warto wymienić na niego swojego “dużego” iPada? Jak to jest z tym czarnym kolorem? Czy faktycznie ten mniejszy rozmiar jest taki zły, jak to mówił Steve Jobs? Na te i inne pytania staramy się odpowiedzieć w najnowszym wydaniu iMagazine.

Listopadowe wydanie jest grube i pełne nowości oraz ciekawych artykułów. Oprócz mini, opisujemy dla Was także nowego iPada. Sprawdzamy nowe iPody Touch inano oraz jako pierwsi w Polsce testujemy Macbooka Pro 13″ z ekranem Retina. Poza tym, testujemy bardzo ciekawe głośniki od B&W A7, Philips Shoqbox SB7100 oraz Creative Soundblaster AXX. Przeczytacie też o najnowszych produktach Adobe – Elements 11 oraz Acrobat XI.

Zachęcam też do przeczytania felietonu Sławka Durasiewicza o tym, do czego służy GPS oraz Gracjana Pietrasa tłumaczącego nam, co tak naprawdę kupujemy w iTunes.

Zarezerwujcie sobie trochę czasu, bo będziecie mieli, co czytać.


Zachęcamy wszystkich czytelników do pobrania naszej aplikacji z App Store lub Google Play.

pobierz

Kliknij aby pobrać najnowsze wydanie iMagazine. Zapisz się do naszego newslettera - co miesiąc dostaniesz link do pobrania najnowszego numeru.

Zachęcamy wszystkich użytkowników iPadów i iPhonów do pobrania naszej aplikacji z App Store. Użytkowników Androida zapraszamy do Google Play Store.

Dominik Łada

MacUser od 2001 roku, rowery, fotografia i dobra kuchnia. Redaktor naczelny iMagazine - @dominiklada

Zapraszamy do dalszej dyskusji na Mastodonie lub Twitterze .

Komentarze: 19

I co tu napisać,
Normalnie porażka .. pobieranie trwało może z 25 min na łączu 40Mbps gdzie pliki 200MB ściągam dużo szybciej.
Poza tym po ściągnięciu tego wydania, położyła mi się całkowicie aplikacja. Usunąłem z Newsstand i pobrałem ponownie, Teraz po pobraniu jakiegokolwiek numeru aplikacja pada… nie uruchamia się. Uruchamia się i automatycznie zamyka. Nie pomaga ani restart iPada ani usuniecie aplikacji z Newsstand i ponowna jej instalacja.
No i ostatnie, jak narzekać to do końca. Newsstand był stworzony przez Apple (przynajmniej tak reklamowany) z myślą o subskrypcjach czasopism by nie zaprzątać sobie głowy kupnem nowych wydań itp itd. Sorry ale wasza aplikacja to całkowite zaprzeczenie tej idei… brak automatycznego pobrania najnowszego numeru, nie mówiąc nawet o powiadomieniu iż takie istnieje….

Już mi lżej ;)

Wszystko fajnie, tylko czemu aMag pdf lepiej wygląda na ipadzie2 niż iMag? Na ipadzie mini pewnie to samo. Mowa o widoku pionowym w dowolnej aplikacji (ibooks czy adobe r.). Czcionka w aMagu jest mniej poszarpana, chyba troszkę większa. Na retinie pewnie nie ma róznicy.

Muszę się zgodzić. Najpierw 10 podejść do ściągania (bo przecież wznawianie nie działa i cały czas próbuje ściągać od nowa) a teraz nic mi się nie wyświetla. Podświetlają się elementy, spis treści działa ale strony są białe. Wracam definitywnie do PDFów.
Oczywiście linka do PDF nie da się podać normalnie. Trzeba szukać w mailach…