iMagazine

Mujjo wprowadza do oferty rewolucyjne rękawiczki dla ekranów dotykowych

30/11/2012, 10:02 · · · 1
Mujjo, czyli producent wysokiej akcesoriów na sprzęty Apple, pojawiał się na łamach naszej strony już kilka razy. Dotychczas były to pokrowce na iPhone’a czy iPada. Nie wspominaliśmy jednak o rękawiczkach do ekranów. Wczoraj, Mujjo postanowiło trochę namieszać na rynku, wprowadzając rewolucyjne Leather Touchscreen Gloves.
 
Na pierwszy rzut oka, wyglądają one jak zwykłe, skórzane rękawiczki. Może zwykłe to złe słowo – producent zapewnia o bardzo wysokiej jakości wykonania z najlepszej jagnięciej skóry. Co jest w nich takiego niezwykłego to fakt, że można dzięki nim obsługiwać dowolny ekran dotykowy. Wszystko dzięki specjalnej nanotechnologii, która perfekcyjnie udaje właściwości przewodzące ludzkiego ciała. Same rękawiczki wyglądają świetnie i, tak jak pisałem, nie wyróżniają się na tle codziennych rękawiczek. Niestety, na zupełnie innej zasadzie dobrano cenę – aby stać się posiadaczem Leather Touchscreen Gloves by Mujjo należy wydać 129.95 EUR. Czy warto? To już musicie sami ocenić.

Michał Zieliński

Star Wars, samochody i Taylor Swift.

mikeyziel

Dodaj komentarz

Sebastian Samulczyk napisał(a):

Ja wiem czy takie rewolucyjne? Ja mam skórzane rękawiczki z H&M i też dotyk działa. Nie jest super precyzyjnie, ale da się obsługiwać… No ale skórka jest dość cienka ;-)

Dbamy o Twoją prywatność

Od dnia 25 maja 2018 r. dostosowujemy naszą działalność do nowego Rozporządzenia Unii Europejskiej o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności, aby udzielić Ci bardziej szczegółowych informacji, w jaki sposób iMagazine.pl chroni twoją prywatność, oraz w jaki sposób możesz korzystać ze swoich praw odnośnie danych osobowych.

Kliknij w poniższy link, aby zapoznać się z zaktualizowaną Polityką Prywatności.

Dziękujemy, że jesteś z nami,
redakcja iMagazine

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ OK