iMagazine

„iTunes – 12 Days of Christmas” powraca

06/12/2012, 18:56 · · · 2

W zeszłym roku Apple po raz pierwszy w historii wydało swoją świąteczną aplikację – nazywała się 12 Days of Christmas. Wczoraj została ona zaktualizowana i „wspiera” teraz rok 2012. Co to oznacza?

Po prostu kontynuacja świetnej akcji. Dla niewtajemniczonych, bądź zapominaliskich, tłumaczę. Apple z okazji Świąt Bożego Narodzenia postanowiło codziennie oferować jedną rzecz ze swojego sklepu, iTunes Store, w cenie obniżonej do 0 Euro. Ot, taki prezent dla użytkowników. Wszystko trwało (i trwać będzie) 12 dni: od 26 grudnia do 6 stycznia. W tym czasie, mamy możliwość załapania się na darmową grę, aplikację czy piosenkę. Kto wie, może Mikołaj przyniesie też jakiś film dla nas? Pozostaje czekać. W tym momencie, 12 Days of Christmas odlicza czas pozostały do startu akcji. Od 26 grudnia będzie informować o promocji, nie zapomniano również o stosownych powiadomieniach.

Aplikację można zainstalować za darmo na urządzeniach z iOS, a znajdziecie ją tutaj.


Michał Zieliński

Star Wars, samochody i Taylor Swift.

mikeyziel

Dodaj komentarz

shanhaevel napisał(a):

A właśnie niedawno szukałem informacji w sieci czy ta akcja również będzie w tym roku:) Czekam:)

Bogdan Pawlowski napisał(a):

Nie wiem czy w zeszłym roku pierwszy raz Apple wydało tę aplikacje. Dwa lata temu też była mniej atrakcyjna ale była.

Dbamy o Twoją prywatność

Od dnia 25 maja 2018 r. dostosowujemy naszą działalność do nowego Rozporządzenia Unii Europejskiej o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności, aby udzielić Ci bardziej szczegółowych informacji, w jaki sposób iMagazine.pl chroni twoją prywatność, oraz w jaki sposób możesz korzystać ze swoich praw odnośnie danych osobowych.

Kliknij w poniższy link, aby zapoznać się z zaktualizowaną Polityką Prywatności.

Dziękujemy, że jesteś z nami,
redakcja iMagazine

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ OK