Mastodon
Zdjęcie okładkowe wpisu iMagazine 12/2012 – Co kupić macuserowi?

iMagazine 12/2012 – Co kupić macuserowi?

24
Dodane: 12 lat temu

Skoro Majowie odwołali koniec świata, to mamy jeszcze trochę do zrobienia.

Życzę Wam zatem spełnienia marzeń i siły na ich realizację.

Niech w Waszych przyszłorocznych planach znajdzie się raz w miesiącu miejsce, na lekturę najlepszego magazynu makowego w Polsce.

A nam wszystkim życzę, aby rynek dostarczał ciekawych produktów i wydarzeń, o których będziemy mogli dla Was pisać.

Odpocznijcie w święta i hucznie powitajcie nowy 2013 rok!

Wszystkiego najlepszego!

W numerze przeczytacie m.in. o tym jakie mamy dla Was propozycje prezentowe, przejrzycie katalog produktów Apple, który przygotowaliśmy z firmą iMad, recenzję świetnych słuchawek Bowers&Wilkins P3, stylowej torby D.Bramante1928, głośników LoeweBang&Olufsen. Polecamy również gry, programy, no i oczywiście felietony.

Na koniec dwa super konkursy – PhilipsiPure.

Miłej lektury.


Zachęcamy wszystkich czytelników do pobrania naszej aplikacji z App Store lub Google Play.

pobierz

Kliknij aby pobrać najnowsze wydanie iMagazine. Zapisz się do naszego newslettera - co miesiąc dostaniesz link do pobrania najnowszego numeru.

Zachęcamy wszystkich użytkowników iPadów i iPhonów do pobrania naszej aplikacji z App Store. Użytkowników Androida zapraszamy do Google Play Store.

Dominik Łada

MacUser od 2001 roku, rowery, fotografia i dobra kuchnia. Redaktor naczelny iMagazine - @dominiklada

Zapraszamy do dalszej dyskusji na Mastodonie lub Twitterze .

Komentarze: 24

Nie będzie najprawdopodobniej. Potrzebny byłby nowy layout, a to spore koszta.

Mimo wszystko żałuję, że nie ma wersji na iPhone’a :( ale rozumiem, że wiąże się to dodatkowymi kosztami na które nie możecie sobie przynajmniej na razie pozwolić

Już pisaliśmy o tym wielokrotnie, nie robimy wersji “iphonowej” bo to nie ma sensu, po prostu bardzo słabo się czyta na tak małym ekranie – jeśli koniecznie chcesz to robić, to zawsze możesz pobrać wersję w PDF.

Ok, rozumiem :) tak tylko wylewałem gorzkie żale ;) są zdaje się Wysokie Obcasy Extra, które są w wersji na iPhone’a i wcale dobrze się czyta ;) ale nie piszę tego po to, żeby cokolwiek wytykać ;)

Czytam Waszą gazetę od kilku miesięcy, ale jak widzę zwrot “mac-userowi” to mnie krew zalewa i mam ochotę wypisać się z newslettera. Droga Redakcjo, trochę szacunku dla języka! Czy nie lepiej brzmiałoby “co kupić użytkownikowi maca”… czy coś w tym rodzaju? Niestety w Waszych tekstach takich “kwiatków” jest więcej…