iMagazine

Capture – nowa aplikacja firmowana przez YouTube

17/12/2012, 23:04 · · · 2

Ale Google ostatnio szaleje. Mamy zupełnie nowe wersje YouTube, Map, Google+, wyszukiwarki Google, Chrome, GDrive, GMail i to wszystko oczywiście dla iOS. Do tego wszystkiego dochodzi teraz zupełnie nowa aplikacja – Capture.

Capture jest firmowana przez YouTube. Jak ją pobieżnie obejrzałem, to w zamierzeniu Google ma chyba zostać takim Instagramem tyle, że dla wideo.

Appka jest prosta do bólu – żadnych zbędnych elementów i przycisków. Nagrywamy, przycinamy, zawczasu mamy ustawioną korekcję kolorów oraz stabilizację, na koniec dodajemy gotowe tła muzyczne (kilkanaście gotowych „ścieżek dźwiękowych), które serwuje nam YouTube i automatycznie uploadujemy na nasze konto w YouTube.

Z automatu możemy też informować naszych znajomych nowych filmach logując się z poziomu Capture do Facebooka, Twittera oraz oczywiście Google+.

Zobaczcie jak świetnie działa funkcja stabilizacji obrazu wbudowana w Capture – uwierzcie, ale ręka latała mi dosyć mocno.

Aplikacja oczywiście jest darmowa i dostępna pod TYM LINKIEM.

2

Dominik Łada

MacUser od 2001 roku, fanatyk sprzętu z nadgryzionym jabłkiem, poza tym ma świra na punkcie fotografii i dobrej kuchni. Współzałożyciel i "rednacz" iMagazine - @dominiklada


2
Dodaj komentarz

avatar
1 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
Dominik ŁadaPorter Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Porter
Gość
Porter

„Uwieżcie”? Funkcja sprawdzania pisowni nie działa?

Dominik Łada
Gość

najwyraźniej…dzięki