iMagazine

Capture – nowa aplikacja firmowana przez YouTube

17/12/2012, 23:04 · · · 2

Ale Google ostatnio szaleje. Mamy zupełnie nowe wersje YouTube, Map, Google+, wyszukiwarki Google, Chrome, GDrive, GMail i to wszystko oczywiście dla iOS. Do tego wszystkiego dochodzi teraz zupełnie nowa aplikacja – Capture.

Capture jest firmowana przez YouTube. Jak ją pobieżnie obejrzałem, to w zamierzeniu Google ma chyba zostać takim Instagramem tyle, że dla wideo.

Appka jest prosta do bólu – żadnych zbędnych elementów i przycisków. Nagrywamy, przycinamy, zawczasu mamy ustawioną korekcję kolorów oraz stabilizację, na koniec dodajemy gotowe tła muzyczne (kilkanaście gotowych „ścieżek dźwiękowych), które serwuje nam YouTube i automatycznie uploadujemy na nasze konto w YouTube.

Z automatu możemy też informować naszych znajomych nowych filmach logując się z poziomu Capture do Facebooka, Twittera oraz oczywiście Google+.

Zobaczcie jak świetnie działa funkcja stabilizacji obrazu wbudowana w Capture – uwierzcie, ale ręka latała mi dosyć mocno.

Aplikacja oczywiście jest darmowa i dostępna pod TYM LINKIEM.


Dominik Łada

MacUser od 2001 roku, fanatyk sprzętu z nadgryzionym jabłkiem, poza tym ma świra na punkcie fotografii, dobrej kuchni, swojej żony oraz synów - Franka i Leona. Współzałożyciel i "rednacz" iMagazine - @dominiklada


Dodaj komentarz

Porter napisał(a):

„Uwieżcie”? Funkcja sprawdzania pisowni nie działa?

Dominik Łada napisał(a):

najwyraźniej…dzięki

Dbamy o Twoją prywatność

Od dnia 25 maja 2018 r. dostosowujemy naszą działalność do nowego Rozporządzenia Unii Europejskiej o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności, aby udzielić Ci bardziej szczegółowych informacji, w jaki sposób iMagazine.pl chroni twoją prywatność, oraz w jaki sposób możesz korzystać ze swoich praw odnośnie danych osobowych.

Kliknij w poniższy link, aby zapoznać się z zaktualizowaną Polityką Prywatności.

Dziękujemy, że jesteś z nami,
redakcja iMagazine

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ OK