iMagazine

Nadgryzieni – 108 – Kebaba autokorekta!

03/01/2013, 14:33 · · · 6

W dzisiejszym odcinku, pierwszym w 2013 roku, rozpoczynamy kłótnią w temacie polecania komputera dla naszego słuchacza, Franka. Norbert upiera się przy swoich racjach, stwierdza, że moje argumenty są „z d***” – szykujcie popcorn. W drugiej części z kolei poruszamy kwestie związane z przyszłością prasy oraz jak chcielibyśmy aby wyglądał idealny elektroniczny magazyn. Przy okazji prosimy również Was, drodzy słuchacze, o pozostawieniu komentarza z Waszą wizją perfekcyjnego miesięcznika. Na koniec próbuję pokazać na swoim przykładzie różnice pomiędzy Blackberry, a Androidem. Nie udało się, bo Norbi. :-)

W tym odcinku udział wzięli:

Zapraszamy do odsłuchu →


Wojtek Pietrusiewicz

Wydawca, fotograf, podróżnik, podcaster – niekoniecznie w tej kolejności. Lubię espresso, mechaniczne zegarki i zwinne samochody. Niedawno rozpocząłem prowadzenie kursów Lightrooma i fotografii na Pikselowe.pl – zapraszam.


Dodaj komentarz

Kuba Janiec napisał(a):

Idealny magazyn to brytyjski EDGE, ten o gierkach video. Grudniowy numer jest w Kiosku za darmo, sprawdzcie koniecznie. Pięknie animowane strony, te iskierki na reklamach Mario i Dishonored, dym unoszący się z dłoni postaci, ruchome chmurki. No super. Okładka nawet się zmienia i rusza ja poruszamy iPadem. Być może Tap! Też jest tak pięknie animowany, bo pracują nad nim ci sami ludzie co przy EDGE, bo jego reklama była w EDGE, ale nie czytałem to nie wiem.

Moridin napisał(a):

A ja właśnie uważam Tap! za jeszcze gorszą opcję niż Mag+. Zerknę jednak na ten Edge. Może coś się zmieniło.

Marcin Dmochowski napisał(a):

EDGE jest ładny i…w zasadzie tyle (nie odnoszę się tu do treści). Wszelkie te wodotryski, animacje, ukryte obrazki najzwyczajniej rozpraszają. Czytam artykuł, na każdej stronie w trakcie czytania muszę sprawdzić co mogę kliknąć, co się rozwija, etc. Jestem przeciwny nadmiernym wodotryskom, chociaż fakt – wyglądają świetnie.

Dbamy o Twoją prywatność

Od dnia 25 maja 2018 r. dostosowujemy naszą działalność do nowego Rozporządzenia Unii Europejskiej o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności, aby udzielić Ci bardziej szczegółowych informacji, w jaki sposób iMagazine.pl chroni twoją prywatność, oraz w jaki sposób możesz korzystać ze swoich praw odnośnie danych osobowych.

Kliknij w poniższy link, aby zapoznać się z zaktualizowaną Polityką Prywatności.

Dziękujemy, że jesteś z nami,
redakcja iMagazine

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ OK