Nadgryzieni – 108 – Kebaba autokorekta! →

6
Dodane: 10 lat temu

W dzisiejszym odcinku, pierwszym w 2013 roku, rozpoczynamy kłótnią w temacie polecania komputera dla naszego słuchacza, Franka. Norbert upiera się przy swoich racjach, stwierdza, że moje argumenty są “z d***” – szykujcie popcorn. W drugiej części z kolei poruszamy kwestie związane z przyszłością prasy oraz jak chcielibyśmy aby wyglądał idealny elektroniczny magazyn. Przy okazji prosimy również Was, drodzy słuchacze, o pozostawieniu komentarza z Waszą wizją perfekcyjnego miesięcznika. Na koniec próbuję pokazać na swoim przykładzie różnice pomiędzy Blackberry, a Androidem. Nie udało się, bo Norbi. :-)

W tym odcinku udział wzięli:

Zapraszamy do odsłuchu →

Wojtek Pietrusiewicz

Wydawca, fotograf, podróżnik, podcaster – niekoniecznie w tej kolejności. Lubię espresso, mechaniczne zegarki, mechaniczne klawiatury i zwinne samochody.

Zapraszamy do dalszej dyskusji na Mastodonie lub Twitterze .

Komentarze: 6

Idealny magazyn to brytyjski EDGE, ten o gierkach video. Grudniowy numer jest w Kiosku za darmo, sprawdzcie koniecznie. Pięknie animowane strony, te iskierki na reklamach Mario i Dishonored, dym unoszący się z dłoni postaci, ruchome chmurki. No super. Okładka nawet się zmienia i rusza ja poruszamy iPadem. Być może Tap! Też jest tak pięknie animowany, bo pracują nad nim ci sami ludzie co przy EDGE, bo jego reklama była w EDGE, ale nie czytałem to nie wiem.

A ja właśnie uważam Tap! za jeszcze gorszą opcję niż Mag+. Zerknę jednak na ten Edge. Może coś się zmieniło.

EDGE jest ładny i…w zasadzie tyle (nie odnoszę się tu do treści). Wszelkie te wodotryski, animacje, ukryte obrazki najzwyczajniej rozpraszają. Czytam artykuł, na każdej stronie w trakcie czytania muszę sprawdzić co mogę kliknąć, co się rozwija, etc. Jestem przeciwny nadmiernym wodotryskom, chociaż fakt – wyglądają świetnie.