iMagazine

Moody App – polskie aplikacje w App Store

05/01/2013, 11:13 · · · 5

moody_ikonaMoody App jest to aplikacja, która na podstawie cyklu miesiączkowego kobiety prognozuje w jakim jest ona aktualnie nastroju.

Mam świadomość, że pomysł jest trochę dziwny, a może nawet szalony, ale wśród moich znajomych został bardzo pozytywnie przyjęty i apka, w trakcie testów okazała się całkiem skutecznym i użytecznym narzędziem :).

Aplikacja definiuje 4 główne fazy cyklu i informuje użytkownika, poprzez notyfikacje wysyłanie w dniu rozpoczęcia każdej fazy, o obecnym nastroju. W samej aplikacji dostępny jest kalendarz z prognozą.

Producent: Dawid Płatek

Kategoria: Lifestyle

Link: https://itunes.apple.com/pl/app/moody-app/id586577883?mt=8

Cena: 0,89 €

Przypominamy, że zbieramy informacje o polskich wydawcach oraz developerach i ich aplikacjach dostępnych App Store i Mac App Store. Przysyłajcie swoje zgłoszenia wg wytycznych, które opisaliśmy w tym wpisie.


Dominik Łada

MacUser od 2001 roku, fanatyk sprzętu z nadgryzionym jabłkiem, poza tym ma świra na punkcie fotografii, dobrej kuchni, swojej żony oraz synów - Franka i Leona. Współzałożyciel i "rednacz" iMagazine - @dominiklada


Dodaj komentarz

BGN napisał(a):

Hah, świetne! Przydałaby się taka aplikacja na Androida…

Łukasz Nowak napisał(a):

Cena się nie zgadza, albo już ją podnieśli ;)

Marcel Herba napisał(a):

Jest po polsku?

tbo napisał(a):

Przykro mi to pisać ale u mnie się nie sprawdzi – wygląda na to że moja żona nie posiada 2-giej fazy a i trzecia jest też mocno skrócona :(

BGN napisał(a):

Przykro to słyszeć. Może po prostu porozmawiajcie na spokojnie?

Dbamy o Twoją prywatność

Od dnia 25 maja 2018 r. dostosowujemy naszą działalność do nowego Rozporządzenia Unii Europejskiej o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności, aby udzielić Ci bardziej szczegółowych informacji, w jaki sposób iMagazine.pl chroni twoją prywatność, oraz w jaki sposób możesz korzystać ze swoich praw odnośnie danych osobowych.

Kliknij w poniższy link, aby zapoznać się z zaktualizowaną Polityką Prywatności.

Dziękujemy, że jesteś z nami,
redakcja iMagazine

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ OK