iMagazine

Magazyn T3 w AppStore

09/01/2013, 15:03 · · · 2


t3

Największy na świecie magazyn o gadżetach T3, którego polskiego wydania jesteśmy partnerem, doczekał się właśnie aplikacji w AppStore. Pierwszy numer jest bezpłatny, kolejne dwa, według naszych informacji dwa także będą bezpłatne. Na razie aplikacja jest dość prostą przeglądarką pliku PDF z magazynem. Numer czytam kartkując go w prawą i lewo. W pierwszym numerze brak dodatkowych treści multimedialnych lub charakterystycznych dla wydania iPadowego. Wiemy jednak od źródła, że w kolejnych numerach będzie się to zmieniało. Za to w tym jak i w każdym innym wydaniu znajdziecie kącik Applowy prowadzony przez iMagazie.

Zapraszam do czytania – https://itunes.apple.com/pl/app/magazyn-t3/id589928243?mt=8

PS. Wkrótce Magazyn T3 ma mieć także aplikację dla Andorida.


Norbert Cała

Jedno słowo - Geek. Prowadzący blog http://ipod.info.pl oraz zastępca redaktora naczelnego @imagazinepl.

norbertcala

Dodaj komentarz

Marcin Hinz napisał(a):

Szkoda że nie można przenieść jakoś prenumeraty z e-kiosku do aplikacji w Newsstand.

Jan Fabian Woźniak napisał(a):

Bardzo mnie to cieszy, już pobieram… ale czy wy też widzicie nieudolnie wklejonego iPada Mini na okładce? Palce tej pani wydają się nieco przesadziste ;)

Dbamy o Twoją prywatność

Od dnia 25 maja 2018 r. dostosowujemy naszą działalność do nowego Rozporządzenia Unii Europejskiej o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności, aby udzielić Ci bardziej szczegółowych informacji, w jaki sposób iMagazine.pl chroni twoją prywatność, oraz w jaki sposób możesz korzystać ze swoich praw odnośnie danych osobowych.

Kliknij w poniższy link, aby zapoznać się z zaktualizowaną Polityką Prywatności.

Dziękujemy, że jesteś z nami,
redakcja iMagazine

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ OK