iMagazine

Przepisy drogowe – polskie aplikacje w App Store

10/01/2013, 10:07 · · · 1

iconOpis aplikacji: Zawiera Kodeks Drogowy (Prawo o ruchu drogowym), Ustawę o kierujących pojazdami, Taryfikator mandatów i punktów karnych (połączony i w wersji źródłowej), opis znaków drogowych i inne informacje dla polskich kierowców (m.in. dopuszczalne dawki alkoholu, oznaczenia olejów silnikowych, opon, numery alarmowe, znaki, kody i oznaczenia ADR, odnośniki online).

Dostępne jest przeglądanie i przeszukiwanie oraz odnośniki do podstaw prawnych.

Aplikacja dostępna jest też na www i na Androidzie, jak również była kompilowana pod Tizena (więcej na http://www.mwiacek.com/www/?q=przepisy_drogowe)

Nazwa producenta: Marcin Wiącek (www.mwiacek.com)

Kategoria: Travel

Link: https://itunes.apple.com/us/app/przepisy-drogowe/id583045779?ls=1&mt=8

Cena: 0,89 Euro (0,99 $)

img

Przypominamy, że zbieramy informacje o polskich wydawcach oraz developerach i ich aplikacjach dostępnych App Store i Mac App Store. Przysyłajcie swoje zgłoszenia wg wytycznych, które opisaliśmy w tym wpisie.


Dominik Łada

MacUser od 2001 roku, fanatyk sprzętu z nadgryzionym jabłkiem, poza tym ma świra na punkcie fotografii, dobrej kuchni, swojej żony oraz synów - Franka i Leona. Współzałożyciel i "rednacz" iMagazine - @dominiklada


Dodaj komentarz

Marucins napisał(a):

phi i za to chcą nasze złotówki?

Dbamy o Twoją prywatność

Od dnia 25 maja 2018 r. dostosowujemy naszą działalność do nowego Rozporządzenia Unii Europejskiej o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności, aby udzielić Ci bardziej szczegółowych informacji, w jaki sposób iMagazine.pl chroni twoją prywatność, oraz w jaki sposób możesz korzystać ze swoich praw odnośnie danych osobowych.

Kliknij w poniższy link, aby zapoznać się z zaktualizowaną Polityką Prywatności.

Dziękujemy, że jesteś z nami,
redakcja iMagazine

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ OK