iMagazine

Zmiana prędkości działania Mission Control

12/01/2013, 18:00 · · · 1

Jeśli uważacie, że animacja przejścia do Mission Control jest zdecydowanie zbyt powolna, to z pewnością ucieszy Was fakt, że można ją przyspieszyć.

W tym celu posłużymy się Terminalem (który znaleźć można w folderze /Applications/Utilities), gdzie prędkość uruchamiania Mission Control zmienimy przy pomocy poniższej komendy:

Najważniejsza w tej komendzie jest wartość o.1, która wskazuje na czas, w jakim ma się wyświetlić Mission Control. Oczywiście można do woli eksperymentować z tą liczbą, jeśli animacja będzie z kolei za szybka.

W przypadku, gdybyśmy chcieli wrócić do ustawień fabrycznych, w Terminalu należy wpisać poniższą komendę:

Źródło: Mac OS X Hints


Maciej Skrzypczak

Użytkownik sprzętu z nadgryzionym jabłkiem, grafik komputerowy, nałogowy gracz ARK: Survival Evolved. Redaktor iMagazine.pl.


Dodaj komentarz

lschodow napisał(a):

Ona nie jest za wolna. Ona przycina. Jest na to sposób?

Dbamy o Twoją prywatność

Od dnia 25 maja 2018 r. dostosowujemy naszą działalność do nowego Rozporządzenia Unii Europejskiej o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności, aby udzielić Ci bardziej szczegółowych informacji, w jaki sposób iMagazine.pl chroni twoją prywatność, oraz w jaki sposób możesz korzystać ze swoich praw odnośnie danych osobowych.

Kliknij w poniższy link, aby zapoznać się z zaktualizowaną Polityką Prywatności.

Dziękujemy, że jesteś z nami,
redakcja iMagazine

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ OK