iMagazine

Pianinko – polskie aplikacje w App Store

13/01/2013, 10:59 · · · 1

icon_bigPianinko to fantastyczna aplikacja przeznaczona dla dzieci które chciałyby rozpocząć swoją przygodę z grą na pianinie.

Na pianinku można grać swoje własne melodie jak i piosenki z 20 dostępnych plansz z kolorowymi nutkami, dzięki którym nasze pociechy w łatwy sposób mogą nauczyć się grać najpopularniejsze dziecięce piosenki.

Dostępny jest także tryb „Grajek” w którym pianinko wygrywa piosenki, niezależnie od tego jaki klawisz został naciśnięty.

Producent: Internet Designs

Kategoria: Games

Link: https://itunes.apple.com/pl/app/pianinko-hd/id566301683?mt=8

Cena: 0,89 €

Przypominamy, że zbieramy informacje o polskich wydawcach oraz developerach i ich aplikacjach dostępnych App Store i Mac App Store. Przysyłajcie swoje zgłoszenia wg wytycznych, które opisaliśmy w tym wpisie.

1

Dominik Łada

MacUser od 2001 roku, fanatyk sprzętu z nadgryzionym jabłkiem, poza tym ma świra na punkcie fotografii i dobrej kuchni. Współzałożyciel i "rednacz" iMagazine - @dominiklada


1
Dodaj komentarz

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Andrzej. Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Andrzej.
Gość
Andrzej.

Dobrze by było, gdyby przy opisie aplikacji znalazła się zawsze informacja czy jest ona dostępna na iPada, na iPhona czy na oba urządzenia. Ja szukam aplikacji dla syna na iPhona i tak jak w tym przypadku niestety często jestem zawiedziony, bo po kliknięciu w link okazuje się, że na iPhone akurat jej nie ma.