iMagazine

Pianinko – polskie aplikacje w App Store

13/01/2013, 10:59 · · · 1

icon_bigPianinko to fantastyczna aplikacja przeznaczona dla dzieci które chciałyby rozpocząć swoją przygodę z grą na pianinie.

Na pianinku można grać swoje własne melodie jak i piosenki z 20 dostępnych plansz z kolorowymi nutkami, dzięki którym nasze pociechy w łatwy sposób mogą nauczyć się grać najpopularniejsze dziecięce piosenki.

Dostępny jest także tryb „Grajek” w którym pianinko wygrywa piosenki, niezależnie od tego jaki klawisz został naciśnięty.

Producent: Internet Designs

Kategoria: Games

Link: https://itunes.apple.com/pl/app/pianinko-hd/id566301683?mt=8

Cena: 0,89 €

Przypominamy, że zbieramy informacje o polskich wydawcach oraz developerach i ich aplikacjach dostępnych App Store i Mac App Store. Przysyłajcie swoje zgłoszenia wg wytycznych, które opisaliśmy w tym wpisie.


Dominik Łada

MacUser od 2001 roku, fanatyk sprzętu z nadgryzionym jabłkiem, poza tym ma świra na punkcie fotografii, dobrej kuchni, swojej żony oraz synów - Franka i Leona. Współzałożyciel i "rednacz" iMagazine - @dominiklada


Dodaj komentarz

Andrzej. napisał(a):

Dobrze by było, gdyby przy opisie aplikacji znalazła się zawsze informacja czy jest ona dostępna na iPada, na iPhona czy na oba urządzenia. Ja szukam aplikacji dla syna na iPhona i tak jak w tym przypadku niestety często jestem zawiedziony, bo po kliknięciu w link okazuje się, że na iPhone akurat jej nie ma.

Dbamy o Twoją prywatność

Od dnia 25 maja 2018 r. dostosowujemy naszą działalność do nowego Rozporządzenia Unii Europejskiej o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności, aby udzielić Ci bardziej szczegółowych informacji, w jaki sposób iMagazine.pl chroni twoją prywatność, oraz w jaki sposób możesz korzystać ze swoich praw odnośnie danych osobowych.

Kliknij w poniższy link, aby zapoznać się z zaktualizowaną Polityką Prywatności.

Dziękujemy, że jesteś z nami,
redakcja iMagazine

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ OK