iMagazine

Z iPhonem na WOŚP 2013

13/01/2013, 12:26 · · · 1

Dzisiaj, 13 stycznia 2013 roku, odbywa się tegoroczny finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, czyli zbiórka pieniędzy na pomoc chorym dzieciom. Podobnie jak w zeszłym roku, w App Store znalazła się aplikacja, która urozmaica tegoroczny finał.

Sam program znacznie różni się od poprzedniej wersji. Tym razem, główną ideą skanowania wolontariuszy (każdy z nich ma na identyfikatorze kod QR) jest pokazywanie innym gdzie można ich znaleźć. Poza tym, wolontariusze, którzy zbiorą największą liczbę skanowań otrzymają nagrody od WOŚP i Play. Z poziomu aplikacji możemy również przeczytać najnowsze wiadomości związane z akcją, sprawdzić ile pieniędzy udało się już zebrać, jak i w prosty sposób zasilić konto fundacji. Jednak najprzydatniejszą funkcją, moim zdaniem, jest specjalna mapa, na której zaznaczone są wszystkie imprezy związane z Orkiestrą.

IMG_1262

21 WOSP możecie znaleźć w App Store, oczywiście za darmo: link do sklepu.

Przypominamy, że zbieramy informacje o polskich wydawcach oraz developerach i ich aplikacjach dostępnych App Store i Mac App Store. Przysyłajcie swoje zgłoszenia wg wytycznych, które opisaliśmy w tym wpisie.


Michał Zieliński

Star Wars, samochody i Taylor Swift.

mikeyziel

Dodaj komentarz

Schocker napisał(a):

Aplikacja oprócz wymienionych funkcji i fenomenalnego wykonania ma jeszcze jeden fajny bajer – po zeskanowaniu kodu QR i dodaniu wolontariusza na mapę, na ekranie pojawia się ekran przychodzącego połączenia od Jurka Owsiaka. :) Po odebraniu możemy wysłuchać nagranych wiadomości, ale przy zeskanowaniu trzeciego i kolejnego identyfikatora podobno może się zdarzyć, że odbierze sam Owsiak. Małe, ale mnie cieszy. ^^
BTW: Aplikacja działa równie dobrze na Androidzie, tam jednak ekran połączenia udaje interfejs Sense 4.0.

Dbamy o Twoją prywatność

Od dnia 25 maja 2018 r. dostosowujemy naszą działalność do nowego Rozporządzenia Unii Europejskiej o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności, aby udzielić Ci bardziej szczegółowych informacji, w jaki sposób iMagazine.pl chroni twoją prywatność, oraz w jaki sposób możesz korzystać ze swoich praw odnośnie danych osobowych.

Kliknij w poniższy link, aby zapoznać się z zaktualizowaną Polityką Prywatności.

Dziękujemy, że jesteś z nami,
redakcja iMagazine

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ OK