iMagazine

Z iPhonem na WOŚP 2013

13/01/2013, 12:26 · · · 1

Dzisiaj, 13 stycznia 2013 roku, odbywa się tegoroczny finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, czyli zbiórka pieniędzy na pomoc chorym dzieciom. Podobnie jak w zeszłym roku, w App Store znalazła się aplikacja, która urozmaica tegoroczny finał.

Sam program znacznie różni się od poprzedniej wersji. Tym razem, główną ideą skanowania wolontariuszy (każdy z nich ma na identyfikatorze kod QR) jest pokazywanie innym gdzie można ich znaleźć. Poza tym, wolontariusze, którzy zbiorą największą liczbę skanowań otrzymają nagrody od WOŚP i Play. Z poziomu aplikacji możemy również przeczytać najnowsze wiadomości związane z akcją, sprawdzić ile pieniędzy udało się już zebrać, jak i w prosty sposób zasilić konto fundacji. Jednak najprzydatniejszą funkcją, moim zdaniem, jest specjalna mapa, na której zaznaczone są wszystkie imprezy związane z Orkiestrą.

IMG_1262

21 WOSP możecie znaleźć w App Store, oczywiście za darmo: link do sklepu.

Przypominamy, że zbieramy informacje o polskich wydawcach oraz developerach i ich aplikacjach dostępnych App Store i Mac App Store. Przysyłajcie swoje zgłoszenia wg wytycznych, które opisaliśmy w tym wpisie.

1

Michał Zieliński

Star Wars, samochody i Taylor Swift.

mikeyziel

1
Dodaj komentarz

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Schocker Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Schocker
Gość
Schocker

Aplikacja oprócz wymienionych funkcji i fenomenalnego wykonania ma jeszcze jeden fajny bajer – po zeskanowaniu kodu QR i dodaniu wolontariusza na mapę, na ekranie pojawia się ekran przychodzącego połączenia od Jurka Owsiaka. :) Po odebraniu możemy wysłuchać nagranych wiadomości, ale przy zeskanowaniu trzeciego i kolejnego identyfikatora podobno może się zdarzyć, że odbierze sam Owsiak. Małe, ale mnie cieszy. ^^
BTW: Aplikacja działa równie dobrze na Androidzie, tam jednak ekran połączenia udaje interfejs Sense 4.0.