iMagazine

Wyślij wiadomość SMS-em zamiast przez iMessage

18/01/2013, 21:21 · · · 3

iMessage przyjęło się z ogromną aprobatą wszystkich użytkowników korzystających ze sprzętu Apple. Narzędzie to bowiem jest po prostu komunikatorem pozwalającym na wymianę informacji poprzez internet. Jakkolwiek by jednak nie było, czasem usługa przesyłania wiadomości łapie czkawki. W takich wypadkach warto wysłać wiadomość standardowym SMS-em.

Na szczęście zmiana sposobu wysyłania wiadomości nie jest trudna. Aby wysłać ją metodą tradycyjną, czyli SMS-em w przypadku informacji tekstowych bądź MMS-em, gdybyśmy chcieli wysłać grafiki wystarczy, że w trakcie próby przesłania za pomocą iMessage lub po wysłaniu, ale przed dostarczeniem musimy przytrzymać chmurkę z wiadomością, aż pokaże się możliwość wyboru Wyślij jako SMS/MMS.

Źródło: OS X Daily


Maciej Skrzypczak

Użytkownik sprzętu z nadgryzionym jabłkiem, grafik komputerowy, nałogowy gracz ARK: Survival Evolved. Redaktor iMagazine.pl.


Dodaj komentarz

shanhaevel napisał(a):

O tym akurat nie wiedziałem. Dzięki za pożyteczną wskazówkę:)

Damian napisał(a):

a jak wysłać SMS zamiast imessage jeśli czas pomiędzy wysyłaniem a dostarczeniem to ułamki sekund? po wysłanej wiadomości jako imessage nie można jej wysłać ponownie jako SMS a inaczej nie zdążę nawet przytrzymać chmurki. Problem polega na tym że ktoś kto np wysyła do mnie wiadomość ma połączenie z internetem cały czas (czy to wifi czy 3G) a ja nie zawsze mam takie połączenie, co w efekcie daje brak otrzymywania wiadomości do czasu aż nie znajdę się w zasięgu internetu.

Papcio napisał(a):

To akurat wiem , ale czemu mi wysyła jako i Message do kogoś kto nie ma iPhone ‚a i nie moge zmienić na zwykłego smsa , przytrzymuje to tylko pokazuje mi kopiuj i wiecej

Dbamy o Twoją prywatność

Od dnia 25 maja 2018 r. dostosowujemy naszą działalność do nowego Rozporządzenia Unii Europejskiej o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności, aby udzielić Ci bardziej szczegółowych informacji, w jaki sposób iMagazine.pl chroni twoją prywatność, oraz w jaki sposób możesz korzystać ze swoich praw odnośnie danych osobowych.

Kliknij w poniższy link, aby zapoznać się z zaktualizowaną Polityką Prywatności.

Dziękujemy, że jesteś z nami,
redakcja iMagazine

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ OK