iMagazine

Wyślij wiadomość SMS-em zamiast przez iMessage

18/01/2013, 21:21 · · · 3

iMessage przyjęło się z ogromną aprobatą wszystkich użytkowników korzystających ze sprzętu Apple. Narzędzie to bowiem jest po prostu komunikatorem pozwalającym na wymianę informacji poprzez internet. Jakkolwiek by jednak nie było, czasem usługa przesyłania wiadomości łapie czkawki. W takich wypadkach warto wysłać wiadomość standardowym SMS-em.

Na szczęście zmiana sposobu wysyłania wiadomości nie jest trudna. Aby wysłać ją metodą tradycyjną, czyli SMS-em w przypadku informacji tekstowych bądź MMS-em, gdybyśmy chcieli wysłać grafiki wystarczy, że w trakcie próby przesłania za pomocą iMessage lub po wysłaniu, ale przed dostarczeniem musimy przytrzymać chmurkę z wiadomością, aż pokaże się możliwość wyboru Wyślij jako SMS/MMS.

Źródło: OS X Daily

3

Maciej Skrzypczak

Użytkownik sprzętu z nadgryzionym jabłkiem, grafik komputerowy, nałogowy gracz ARK: Survival Evolved. Redaktor iMagazine.pl.


3
Dodaj komentarz

avatar
3 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
PapcioDamianshanhaevel Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
shanhaevel
Gość
shanhaevel

O tym akurat nie wiedziałem. Dzięki za pożyteczną wskazówkę:)

Damian
Gość
Damian

a jak wysłać SMS zamiast imessage jeśli czas pomiędzy wysyłaniem a dostarczeniem to ułamki sekund? po wysłanej wiadomości jako imessage nie można jej wysłać ponownie jako SMS a inaczej nie zdążę nawet przytrzymać chmurki. Problem polega na tym że ktoś kto np wysyła do mnie wiadomość ma połączenie z internetem cały czas (czy to wifi czy 3G) a ja nie zawsze mam takie połączenie, co w efekcie daje brak otrzymywania wiadomości do czasu aż nie znajdę się w zasięgu internetu.

Papcio
Gość
Papcio

To akurat wiem , ale czemu mi wysyła jako i Message do kogoś kto nie ma iPhone ‚a i nie moge zmienić na zwykłego smsa , przytrzymuje to tylko pokazuje mi kopiuj i wiecej