iMagazine

Legimi – „Czytaj bez limitu” za 9PLN miesięcznie

21/01/2013, 14:06 · · · 1

legimi_ikonaKilka tygodniu po udostępnieniu użytkownikom iPadów ponad 2000 ebooków w usłudze Czytaj bez limitu Legimi opublikował aplikacji na iPhone’a – teraz czytać bez ograniczeń na iPhonie można za 9PLN miesięcznie.

Aplikacja Legimi – czytaj bez limitu dostępna jest bezpłatnie w AppStore. Przed podjęciem decyzji o wykupieniu dostępu posiadacze konta PayPal skorzystać z tygodniowego okresu testowego.  Osoby, które zdecydują się na zamówienie opcji smartfon + tablet za 19 PLN miesięcznie w pełni skorzystają z opracowanej przez Legimi technologii Czytanie w chmurze®, zapewniającej synchronizację urządzeń w obrębie konta i wygodne czytanie jednej książki zarówno na iPadzie, jak i iPhone. Klienci, którzy wcześniej wykupili dostęp na iPada mogą zatem czytać również na smartfonie bez ponoszenia dodatkowych kosztów. Aplikacje Legimi umożliwiają  nie tylko czytanie ebooków, ale także zarządzanie kontem. Dają również dostęp do indywidualnych statystyk czytelniczych. Jednocześnie z wprowadzeniem aplikacji na iPhone’a zaktualizowana została aplikacja na iPada, eliminująca większość najbardziej dokuczliwych problemów, z jakimi stykali się jej użytkownicy.

Oddanie w ręce czytelników aplikacji na iPhone’a to naturalna konsekwencja przyjętej strategii, której kolejnym etapem będzie rozszerzenie grona czytających bez limitu o właścicieli urządzeń z Androidem i Windows 8  – mówi Mikołaj Małaczyński, prezez Legimi. – W ciągu ostatnich tygodni swoje tytuły włączyło do usługi kilku wydawców, m.in. Zielona Sowa i Zwierciadło. Razem z wciąż rosnącą popularnością tej formy udostępniania ebooków dostajemy wyraźny sygnał od rynku, że wybrany przez nas kierunek rozwoju jest właściwy – dodaje.

Liczba osób, które skorzystały z możliwości czytania bez limitu w połowie stycznia wynosiła blisko 1000. Innowacyjna usługa została zauważona nie tylko na rodzimym rynku. Poświęcony jej tekst ukazał się m.in. w jednym z najbardziej opiniotwórczych serwisów technologicznych na świecie, czyli  TechCrunch.com.

Przypominamy, że zbieramy informacje o polskich wydawcach oraz developerach i ich aplikacjach dostępnych App Store i Mac App Store. Przysyłajcie swoje zgłoszenia wg wytycznych, które opisaliśmy w tym wpisie.

1

Dominik Łada

MacUser od 2001 roku, fanatyk sprzętu z nadgryzionym jabłkiem, poza tym ma świra na punkcie fotografii, dobrej kuchni, swojej żony oraz synów - Franka i Leona. Współzałożyciel i "rednacz" iMagazine - @dominiklada


1
Dodaj komentarz

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Andrew Gallas Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Andrew Gallas
Gość
Andrew Gallas

I gdzie te kody?