iMagazine

I Ty możesz być bohaterem w swoim domu

24/01/2013, 13:39 · · · 1

Remont. Nierzadko wiąże się z ogromnym bałaganem, który trzeba „ogarnąć”, pyłem, który trzeba sprzątnąć i innymi, mało przyjemnymi rzeczami. Wysiłek taki przynosi jednak satysfakcję po skończeniu, gdy widzimy nowy wystrój łazienki, zakupione meble do salonu, itp., itd. W wykonaniu remontu (albo po prostu w zakupieniu nowych rzeczy do mieszkania), pomóc może nowa, polska aplikacja – Leroy Merlin.

Po uruchomieniu, aplikacja wita nas menu przedstawionym w postaci czterech kart – Promocje, Dopasuj do…, Znajdź sklep oraz Ulubione. Osobiście bardzo lubię niestandardowe metody obsługi aplikacji i tak jest również tym razem – ładnie i prosto.

Pierwsza z kart to swoistego rodzaju gazetka z aktualną ofertą ze sklepu. Znajdziemy tam produkty uporządkowane w pięć głównych kategorii: Budowa, Dekoracja, Ogród, Projekt i Technika. Każda z tych kategorii ma swoje podkategorie, dzięki czemu powinniśmy w łatwy sposób znaleźć interesujące nas produkty. Jeśli nie chcemy się natomiast przekopywać się przez cały katalog, zawsze możemy skorzystać z wyszukiwarki.

lm-03

Oczywiście, na wyszukaniu samych produktów się nie kończy. Możemy podejrzeć ich cenę, jak również dane techniczne. Natomiast po odwróceniu iPhone’a do pozycji horyzontalnej zostaniemy przełączeni do widoku karty prezentującej sam produkt w powiększeniu z jego nazwą, ceną oraz możliwością dodania go do ulubionych produktów (dzięki czemu będziemy mieli przyspieszony dostęp do niego właśnie z karty Ulubione).

Najciekawsza – moim zdaniem – karta to Dopasuj do…. Znajdziemy tam część produktów, które będziemy mogli wpasować w zaplanowane miejsce „na żywo”. Działa to na tej zasadzie, że uruchamiana jest kamera w iPhone’ie, a na środku pojawia się produkt, który możemy odwrócić, przybliżyć i oddalić, aby dopasować go do rzeczywistego obrazu. Myślę, że taka opcja bardzo pomoże w doborze właściwych produktów do mieszkania.

lm-02

Kiedy zdecydujemy się na zakup wybranych przedmiotów, mamy możliwość wybrania najbliższego sklepu, po czym ukaże się nam jego mapa z zaznaczonymi miejscami, gdzie znajdziemy nasze produkty. To zdecydowanie powinno ułatwić, jak również przyspieszyć, zakupy. Dodatkowo, w karcie Znajdź sklep możemy po prostu podejrzeć same plany sklepów.

Czy zostaniesz więc bohaterem w swoim domu? Aplikacja Leroy Merlin Ci w tym pomoże.

Link: Leroy Merlin w iTunes

1

Maciej Skrzypczak

Użytkownik sprzętu z nadgryzionym jabłkiem, grafik komputerowy, nałogowy gracz ARK: Survival Evolved. Redaktor iMagazine.pl.


1
Dodaj komentarz

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Jacek Ciszewski Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Jacek Ciszewski
Gość