iMagazine

Nadgryzieni – 110 – Witamy Was dwukrotnie!

24/01/2013, 14:48 · · · 7

Niestety dzisiejszy odcinek nagrywamy bez Norbiego, który jest rzekomo zawalony pracą. Ponoć spadła na niego znienacka. Po przerwie jesteśmy jednak pełni sił i energii, pomimo że pogoda za oknem nie jest miła dla oka ani ciała. Przede wszystkim poruszamy dzisiaj temat początku końca Apple – teoria, w którą Dominik wierzy. Poruszamy też kolejną serię pytań od Was, w tym temat iMaków oraz Mac mini – daliśmy mi sporo do myślenia przez ostatnie odcinki i mam nadzieję, że wyklarowałem swoje poglądy w tym temacie. Resztę tematów znajdziecie poniżej, w spisie treści!

W tym odcinku udział wzięli:

Zapraszamy do odsłuchu →


Wojtek Pietrusiewicz

Wydawca, fotograf, podróżnik, podcaster – niekoniecznie w tej kolejności. Lubię espresso, mechaniczne zegarki i zwinne samochody. Niedawno rozpocząłem prowadzenie kursów Lightrooma i fotografii na Pikselowe.pl – zapraszam.


Dodaj komentarz

Andrzej Cichoń napisał(a):

co do życzeń na iOS7 to myślę, że w końcu powinni zrobić taki „SB settings” znany z jailbreak’a i wtedy porzucę mroczny strony cydii

Dbamy o Twoją prywatność

Od dnia 25 maja 2018 r. dostosowujemy naszą działalność do nowego Rozporządzenia Unii Europejskiej o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności, aby udzielić Ci bardziej szczegółowych informacji, w jaki sposób iMagazine.pl chroni twoją prywatność, oraz w jaki sposób możesz korzystać ze swoich praw odnośnie danych osobowych.

Kliknij w poniższy link, aby zapoznać się z zaktualizowaną Polityką Prywatności.

Dziękujemy, że jesteś z nami,
redakcja iMagazine

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ OK