Mastodon
Zdjęcie okładkowe wpisu iMagazine 1/2013 – Canona EOS 6D i iOS

iMagazine 1/2013 – Canona EOS 6D i iOS

38
Dodane: 11 lat temu

Witamy w nowym, 2013 roku!

No i co? I nic. Nie było końca świata. I bardzo dobrze, bo wiele się dzieje i chcielibyśmy bez przeszkód mieć możliwość podzielenia się tym z Wami. Tylko o czym będzie teraz pisała Kinga? Zobaczycie już w tym numerze.

Czy w Polsce działa LTE w iPadach? W czym nosić iPada mini? Jak grają najnowsze głośniki Philipsa? Do czego nadają się najnowsze słuchawki Yamaha? Co wyjdzie z połączenia najnowszego Canona EOS 6D z iOS? Co robi Leroy Merlin w App Store? Czy trzeba się bać The Walking Death, czy też raczej Hobbita?

Na koniec: co się dzieje, gdy Facebook zmienia regulamin?

O tym wszystkim przeczytacie w najnowszym wydaniu iMagazine. Zapraszamy.

Aha! Byłbym zapomniał! Życzymy Wam wszystkiego najlepszego w 2013 roku!


Zachęcamy wszystkich czytelników do pobrania naszej aplikacji z App Store lub Google Play.

pobierz

Kliknij aby pobrać najnowsze wydanie iMagazine. Zapisz się do naszego newslettera - co miesiąc dostaniesz link do pobrania najnowszego numeru.

Zachęcamy wszystkich użytkowników iPadów i iPhonów do pobrania naszej aplikacji z App Store. Użytkowników Androida zapraszamy do Google Play Store.

Dominik Łada

MacUser od 2001 roku, rowery, fotografia i dobra kuchnia. Redaktor naczelny iMagazine - @dominiklada

Zapraszamy do dalszej dyskusji na Mastodonie lub Twitterze .

Komentarze: 38

Trochę to dziwne – magazyn o produktach apple – aplikacja w sklepie apple – informacja o nowym numerze magazynu – w aplikacji brak tego magazynu?

Ja się zastosowałem. Jakieś 8 razy w ciągu tygodnia :/ na ipadzie mini aplikacja sypie się często jak ukrainka przy drodze, co się wiąże z ciągłym pobieraniem tych samych numerów. Nie możecie coś zrobić ze stabilnością?

Wydanie magazynu jest niestety dosyć złożonym procesem…Postaramy się aby był jeszcze dziś. W marcu będzie marcowy. A reklam nigdy nie jest za dużo – zapraszamy;-)