iMagazine

Fajne docki z Lightningiem od CSOP

26/02/2013, 17:46 · · · 16

Wczoraj doleciały do nas do redakcji dwa bardzo fajne docki ze złączem Lightning. Pasują do iPhone 5, najnowszego iPoda Touch i Nano oraz oczywiście do iPada mini.

Co ciekawe każde z w/w urządzeń może być wstawione do docka mając założoną cienką obudowę – jest pewien nieduży, ale jest, margines.

dock_CSOP 1

Docki są dobrze wykonane z niezłego plastiku. Dostępne są w kolorze białym oraz czarnym.

dock_CSOP 8

Dla bezpieczeństwa, aby nie wyłamać wtyczki, dock zaraz za złączem, ma delikatną 1-1,5 cm podstaweczkę. iPhone 5 stoi w nim stabilnie i bezpiecznie.

dock_CSOP 5

Najciekawszą jednak funkcją docków jest…możliwość wykorzystania jednego z 3 rodzajów kabli, którymi podłączamy dock do komputera. Możemy używać najnowszego kabla Lightning, starego kabla Apple z 30-pinowym złączem oraz standardowego kabla microUSB. Pomysł genialny.

Na każdym ze złącz podłączone urządzenia się synchronizują z iTunes oraz ładują.

Docki dystrybuuje w Polsce firma CSOP. Są one dostępne w tej chwili w cenie 75PLN m.in. TUTAJ.

16

Dominik Łada

MacUser od 2001 roku, fanatyk sprzętu z nadgryzionym jabłkiem, poza tym ma świra na punkcie fotografii, dobrej kuchni, swojej żony oraz synów - Franka i Leona. Współzałożyciel i "rednacz" iMagazine - @dominiklada


 • Jakie to fajne? To jakaś maskra jest!

 • januszp

  A wejdzie iph 5 razem z etui iLuv gelato?

 • jur_me

  Kupiłem białego i jestem zadowolony. Świetnie się też spisuje na nocnym stoliku. Synchronizacja przebiega wyjątkowo sprawnie. To nie pierwszy mój zakup w tej firmie i dopowiem, że tak solidnej firmy jeszcze nie spotkałem. Polecam

 • Ekci

  30 pin nie ładuje mi iPhona 5s… DO KOSZA :(

  • Bez przesady, podłącz kablem Lightning i działa

Jeśli chcesz wesprzeć redakcję iMagazine, podoba Ci się nasza praca, to zapraszamy do iMag Weekly

dołącz

W archiwum iMag Weekly znajdziecie ponad 500 felietonów, artykułów, recenzji, opisów, przepisów oraz relacji z podróży – w sumie do przeczytania jest ponad 500 tysięcy słów. Wykupienie dostępu do niego jest „dożywotnie” (czyli tak długo jak będzie funkcjonował iMagazine) i wystarczy to zrobić raz. Nasz tygodnik był wydawany do dnia 27/01/2017.

Osoby, które miały wykupioną jakąkolwiek subskrypcję otrzymały pełny dostęp do archiwum.