iMagazine

iMagazine 2/2013 – Muzyka w strumieniu

28/02/2013, 17:08 · · · 34

„Płynie muza, płynie po polskiej krainie!” – tak chciałoby się zaśpiewać (parafrazując znany tekst Edmunda Wasilewskiego), przyglądając się rysunkowi Pawła Jońcy w bieżącym numerze iMagazine.

Wreszcie mamy w Polsce pełnokrwistą ofertę muzyki strumieniowej. Do Deezera dołączył WiMP oraz (w końcu!) Spotify. Ceny atrakcyjne. Katalogi ciekawe. Dużo muzyki wszelakiej – polskiej, zagranicznej, nowoczesnej, klasycznej. Zadowoleni? Czy jesteście gotowi na rewolucję w swoim podejściu do słuchania muzyki? W tym numerze poruszamy ten temat szerzej. Mam nadzieję, że wyjaśnimy wiele kwestii i pomożemy Wam się zdecydować.

Co jeszcze? Mailbox, Django, Seagate Wireless Plus, CooKoo Watch, Gear4, Philips, Ski Jumping, Critters Chronicles

Tradycyjnie – dużo tego.

Czytajcie. Warto!

Plik PDF – 34,6MB (99 stron)

Zachęcamy wszystkich użytkowników iPadów do pobrania naszej aplikacji z
App Store

bann_1606_300x250_hr

 

34

Dominik Łada

MacUser od 2001 roku, fanatyk sprzętu z nadgryzionym jabłkiem, poza tym ma świra na punkcie fotografii, dobrej kuchni, swojej żony oraz synów - Franka i Leona. Współzałożyciel i "rednacz" iMagazine - @dominiklada


 • Bardzo bory numer Panowie wam się udał, szybko przejrzałem treści i już wiem, że będę miał co poczytać! Gratuluję.

  • Panowie i Panie!;-)

   Dziękujemy, dziękujemy – staramy się.

 • I już wiem co będę czytał w drodze do domu

 • Krzysztof

  Mam starego goflex satelite 500gb i u mnie nie ma opcji sprawdzania stanu baterii w seagate media.

  • Niestety jest to nowa opcja dostępna póki co tylko dla Wireless Plus. Zależna od hardware’u

 • Artykuł Kingi o niepisaniu na iPadzie jest trochę nie na miejscu. Myślę że jest masa osób które potrafią w ten sposób używać iPada i nie robić błędów. Ale moje oburzenie może wynikać z faktu, że nigdy nie będę popierał monopolistów. Argument że prawie każdy będzie od nas wymagał pliku doc lub docx to problem zacofania informatycznego, a nie problemów z eksportem do innego formatu. Podsumowaniem artykułu nie powinno być „nie będę pisał na iPadzie”, tylko chęć starania się (kupując legalnie oprogramowanie) aby zachęcić producentów do wdrażania naszego słownika, a chyba najbardziej powinno nam zależeć na tym, aby rozwiązać to legislacyjnie.
  PS. Przy okazji dnia języka polskiego i używania polskich znaków, właśnie zastanawiałem się ze znajomymi dlaczego nie można prawnie wymusić aby sms z polskimi znakami nie musiał mieć mniejszej ilości znaków.

 • EdiVip

  Można bez Jailbreaku nie mieć żadnej ikony na springbord’zie.

Jeśli chcesz wesprzeć redakcję iMagazine, podoba Ci się nasza praca, to zapraszamy do iMag Weekly

dołącz

W archiwum iMag Weekly znajdziecie ponad 500 felietonów, artykułów, recenzji, opisów, przepisów oraz relacji z podróży – w sumie do przeczytania jest ponad 500 tysięcy słów. Wykupienie dostępu do niego jest „dożywotnie” (czyli tak długo jak będzie funkcjonował iMagazine) i wystarczy to zrobić raz. Nasz tygodnik będzie wydawany do dnia 27/01/2017.

Osoby, które miały wykupioną jakąkolwiek subskrypcję otrzymały pełny dostęp do archiwum.