iMagazine

Rowerowa Nokia – MWC 2013

04/03/2013, 14:19 · · · 1

Stanowisko firmy Nokia było bardzo oblegane. Połączyli oni częściowo przestrzeń na spotkania z przestrzenią wystawową. Dodatkowo uatrakcyjnili pobyt napojami, na które zapraszali głównie tych, którzy zmagali się w wyścigach rowerowych (można je zobaczyć na filmie). Było to jedyne stanowisko, które odwiedzałem parokrotnie. W tym przypadku niestety urządzenia mnie nie interesowały aż tak bardzo. Skupiłem się na rywalizacji rowerowej, którą niestety przegrałem mimo największych starań. Zupełny brak obciążenia na pedałach, skutkował dość zabawnymi sytuacjami przy bardzo szybkim obracaniu korbą. Po pierwszej próbie zostałem liderem klasyfikacji na trasie w Barcelonie. Gdy wizytowałem ich ponownie na koniec dnia targów nie było mnie już w pierwszej piątce. Zwycięzca każdej z trzech tras wygrywał codziennie telefon (już nie pamiętam czy była to Lumia 720 czy 920). Pojechałem jeszcze raz ale czasy były tak wyśrubowane, że zająłem ostatecznie 3 miejsce (tym razem w Londynie). 5 sekund straty to była dla mnie przepaść.

Przedstawiciele Nokii informowali mnie głównie o software’owych ciekawostkach jednak mając w żyłach adrenalinę i chęć rywalizacji nie bardzo się tym interesowałem. Trzeba będzie nadrobić informacje już po targach.

1

Wojtek Pietrusiewicz

Wydawca, fotograf, podróżnik, podcaster – niekoniecznie w tej kolejności. Lubię espresso, mechaniczne zegarki i zwinne samochody. Niedawno rozpocząłem prowadzenie kursów Lightrooma i fotografii na Pikselowe.pl – zapraszam.


1
Dodaj komentarz

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Bartek Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Bartek
Gość
Bartek

Po wakacjach, we wrześniu (24 i 25) odbędzie się w Warszawie niezwykle wydarzenie technologiczne w Polsce – Mobility Reseller Days. W konferencji mogą wziąć udział wystawcy oraz zwykli uczestnicy. Może to być doskonałe miejsce na zaprezentowanie swoich najnowszych technologicznych produktów oraz technologii.

Podczas wydarzenia będzie okazja spotkać wybitne osobistości, zarówno podczas oficjalnej części, jak i w kuluarach. Jest to doskonała okazja do zdobycia kontaktów i zawarcia umów.

Więcej informacji znajdziecie na stronie wydarzenia: http://mobilityresellerdays.pl/