iMagazine

Przedziwna promocja w polskim iTunes Store

06/03/2013, 09:06 · · · 12

Znacie to uczucie, kiedy wchodzicie do sklepu i widzicie jakąś okazję? Często, niestety, kupujemy to od razu, nie zwracając uwagi na to, co to dokładnie jest. Dzisiejszy poranek przyniósł niesamowitą okazję w iTunes Store. Bez obaw – tutaj dostajemy naprawdę dobry towar.

Chodzi oczywiście o muzykę. A dokładnie całe albumy w cenach jednego utworu (1,29 Euro). „Oferta” jest dostępna tylko i wyłącznie w polskim iTunes Store. Dlaczego napisałem to w cudzysłowie? Ponieważ obawiam się, że może to być błąd sklepu. Mimo to, albumy naprawdę kosztuję 1,29 Euro i tyle jest ściągane z karty po zakupie danej pozycji (w przypadku mBanku jest to 5,42 PLN). Jak się okazuje, trzeba ich szukać „na czuja”, nie ma bowiem jednego miejsca w sklepie, gdzie zobaczymy wszystkie przecenione krążki. Poniżej zamieszczam listę tego, co dotychczas znalazłem.

Nie wiem jak długo będzie obowiązywała ta przecena, dlatego radzę się pospieszyć. :) Mam też prośbę – jeżeli znajdziecie jakiś inny, przeceniony album, wpiszcie go proszę w komentarzach tak, żeby uzupełnić listę.

AKTUALIZACJA

Jak się okazuje, już wszystkie albumy wróciły do swoich normalnych cen. Czy to była zamierzona przecena czy może tylko błąd w sklepie? Nie wiem i prawdopodobnie nigdy się nie przekonamy. 


Michał Zieliński

Star Wars, samochody i Taylor Swift.

mikeyziel

Dodaj komentarz

Paweł Kleka napisał(a):

„Tylko” EP, ale w magicznej cenie 1,29 Woodkid https://itunes.apple.com/pl/album/i-love-you-ep/id601442395

Pat Radomski napisał(a):

ale super! kupię sobie EPkę Woodkida! Ale mi to wygląda na normalną cenę.

Ja znalazłem to: https://itunes.apple.com/pl/album/cant-stand-silence-encore/id567503928

BGN napisał(a):

A jest coś z elektroniki/trance/progressive?

Dominik Łada napisał(a):

Trzeba szukać

Maciej Czechowski napisał(a):

W sumie to stała cena,a nie „promocja”,ale jest niska (2,99€) i naprawdę warto zapłacić za te 9 kawałków Enter Shikarihttps://itunes.apple.com/pl/album/the-zone/id266653943

Tomek Zapała napisał(a):

Chyba ceny powracają… ale nie wszytko jeszcze zmienili z tych co podaliście. Nirvana – Newermind (Superdeluxe Version) już za 44,99€

Maciek Milkiewicz napisał(a):

ale dwie dobre płytki Nirvany za dyszke są…

Robert Szyszka napisał(a):

Przekonamy sie już niedługo na wyciągu bankowym

eupawel napisał(a):

aaaaaaaaaaaa ku*** niezalapalem sie >.<