iMagazine

Ukryj aplikacje od Apple na iOS! Jailbreak nie jest wymagany

11/03/2013, 21:45 · · · 5

Wiem, że wiele osób czeka na tę funkcję – usuwanie aplikacji preinstalowanych na iPhonie. Sam zastąpiłem większość programów od Apple takimi z AppStore, ponieważ są zazwyczaj dużo lepsze. Co jednak zrobić z tym, co zostało? Wrzucić do jednego folderu? Lepiej ukryć. Dzisiaj pokażę Wam jak.

Potrzebne nam będzie urządzenie z iOS i jedna aplikacja z AppStore. Nazywa się HiddenApps, a pobierzecie ją tu. Następnie należy zainstalować ją na iUrządzeniu, na którym chcemy usuwać aplikację.

Teraz wystarczy kliknąć na ikonkę świeżo zainstalowanego programu, a następnie pacnąć w pole Hide Apps. Wybieramy niechcianą pozycję. Naszym oczom ukaże się komunikat o treści „idoodler.de would like to install „Poof””, klikamy na Install (po polsku zapewne Instaluj). HiddenApps zostanie zamknięta i otrzymamy kolejne powiadomienie – tym razem o nieudanej próbie instalacji „Poof!”. Wybieramy Gotowe, odszukujemy niezainstalowany program i usuwamy go. Voilà, niechciana aplikacja zniknęła z naszego telefonu. Nie da się jej otworzyć w żaden sposób, odeszła w zapomnienie. No, prawie.

Untitled

Jeżeli chcielibyście przywrócić usunięte aplikacje wystarczy, że ponownie uruchomicie smartfona lub tablet.


Michał Zieliński

Star Wars, samochody i Taylor Swift.

mikeyziel

Dodaj komentarz

Kuba napisał(a):

link prowadzi do glownej strony iTunes Store

SebQ napisał(a):

Mnie prowadzi do strony aplikacji w iTunes

Artur napisał(a):

Hy a mi wyskakuję że nie jest dostępny w polskim sklepie :(

shanhaevel napisał(a):

„The item you’ve requested is not currently available in the Polish Store” nie ma tej aplikacji w polskim app store:/

Krzysztof Kwiatkowski napisał(a):

Wczoraj udało mi się pobrać i faktycznie udało się coś schować – kiosk mi zniknął z iPhone’a. Natomiast dziś już niedostępne w app store.

Dbamy o Twoją prywatność

Od dnia 25 maja 2018 r. dostosowujemy naszą działalność do nowego Rozporządzenia Unii Europejskiej o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności, aby udzielić Ci bardziej szczegółowych informacji, w jaki sposób iMagazine.pl chroni twoją prywatność, oraz w jaki sposób możesz korzystać ze swoich praw odnośnie danych osobowych.

Kliknij w poniższy link, aby zapoznać się z zaktualizowaną Polityką Prywatności.

Dziękujemy, że jesteś z nami,
redakcja iMagazine

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ OK