iMagazine

Informacje o zawartości iUrządzenia w iTunes

18/03/2013, 17:58 · · · 3

Wiele osób nie było zadowolonych z dużych zmian, jakie wprowadziła aktualizacja iTunes do wersji 11. Jednym z zarzutów było na przykład zbytnie uproszczenie wyświetlania informacji o zawartości synchronizowanych z Makiem iUrządzeń. Teraz mamy po prostu kolorowe paski. Jak się jednak okazuje, dalej możemy uzyskać bardziej szczegółowe informacje.

Seria 101 jest kierowana do osób, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę ze sprzętem Apple. Mamy nadzieję, że dzięki zawartym w niej wskazówkom będziecie mogli nauczyć się wykorzystywać Wasze telefony, tablety czy komputery w jeszcze bardziej efektywny sposób.

Metoda na uzyskanie tych informacji jest banalnie prosta. Wystarczy tylko najechać kursorem myszy nad dany pasek, a pokaże się chmurka z pokazujące zajmowane miejsce w danej kategorii oraz ilość elementów (co nie występowało we wcześniejszych wersjach iTunes).

Niestety, dalej nie została ujawniona tajemnica kategorii Inne. Może w następnej wersji…

Źródło:
OS X Daily

Maciej Skrzypczak

Użytkownik sprzętu z nadgryzionym jabłkiem, grafik komputerowy, nałogowy gracz ARK: Survival Evolved. Redaktor iMagazine.pl.


Dodaj komentarz

OldNAME napisał(a):

Ta opcja była dostępna w poprzednich wersjach iTunes na Windows – należało kliknąć na pasek i informacja zmieniała się.

Jakub Hendzlik napisał(a):

Denerwuje mnie ta kategoria Inne… Mam iPoda Touch o pojemności 8 GB (dla mnie zostało 6,49 GB) a kategoria Inne zajmuje 1,11 GB. Próbowałem wyczyścić to programem PhoneClean (dla Windowsa), ale bez skutku, cały czas tyle samo:(

Filip Rychlik napisał(a):

Niestety kategoria inne to zmora iOS. Najczęściej są to dane np. Mail i innych programów systemowych. Tylko metodą prób i błędów możesz sprawdzić jej zawartość.

Dbamy o Twoją prywatność

Od dnia 25 maja 2018 r. dostosowujemy naszą działalność do nowego Rozporządzenia Unii Europejskiej o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności, aby udzielić Ci bardziej szczegółowych informacji, w jaki sposób iMagazine.pl chroni twoją prywatność, oraz w jaki sposób możesz korzystać ze swoich praw odnośnie danych osobowych.

Kliknij w poniższy link, aby zapoznać się z zaktualizowaną Polityką Prywatności.

Dziękujemy, że jesteś z nami,
redakcja iMagazine

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ OK